ВЛАДА І ГРОМАДА ПРАЦЮЮТЬ РАЗОМ

19.09.2014, 13:08

18 вересня у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради відбулося засідання круглого столу за участі влади та громади. Ініціатором зустрічі став міський голова С.А.Супрун, який зібрав заступників міського голови, депутатів Комсомольської міської ради, керівників структурних підрозділів міської ради, її виконавчого комітету, волонтерів міста з числа підприємців, релігійних організацій, громадських активістів з метою згуртувати роботу влади та громади в напрямку надання допомоги вимушеним переселенцям, військовим, мобілізованим в зону бойових дій, їх сім’ям, окреслити нагальні проблеми, відпрацювати разом конструктивні пропозиції.

 

У вступній промові очільник Комсомольська підкреслив, що сьогодні в таких складних суспільно-політичних та економічних умовах вкрай необхідно об’єднати зусилля територіальної громади, висловив вдячність службовцям та волонтерам за виконану роботу, ініціативу, активність.

 

У ході засідання керівники управління праці та соціального захисту населення, центру соціального обслуговування «Калина», центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міського відділу освіти, управління охорони здоров’я, відділу у справах сім’ї та молоді, Комсомольсько-Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату доповіли про виконану роботу в напрямку надання допомоги вимушеним переселенцям, військовим, що проходять службу в зоні бойових дій, їх сім’ям.

 

Сергій Андрійович уважно вислухав громадських активістів, які поінформували про результати своєї діяльності стосовно надання допомоги переселенцям, які приїхали в Комсомольськ, військовим, які перебувають в зоні бойових дій, та їх родинам. Волонтери поділилися своїми ідеями та проблемами, попросили сприяння у їх вирішенні.

 

Міський голова висловив вдячність присутнім громадським активістам та тим волонтерам, які не взяли участі у засіданні круглого столу сьогодні, але надають практичну допомогу військовослужбовцям, які несуть службу в Донецькій та Луганській областях, їх сім’ям, вимушеним переселенцям.

 

З боку влади та громадських активістів прозвучали слова глибокої вдячності на адресу народного депутата України К.В.Жеваго, завдяки фінансовій допомозі якого Благодійним фондом «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» та ВАТ «Полтавський ГЗК» організовано закупку надійних бронежилетів, кевларових комірів для всіх комсомольчан, яких мобілізовано в зону бойових дій.

 

Учасники круглого столу обговорили виявлені проблеми, озвучили свої пропозиції стосовно подальшої спільної роботи.

За результатами спільного засідання вирішили зосередити зусилля у напрямку забезпечення стабільності роботи об’єктів життєзабезпечення, посилити їх охорону та охорону громадського порядку; організації навчання населення щодо дій у надзвичайній ситуації; розділити напрямки; визначити групи волонтерів, що за сприяння влади будуть ефективно працювати у кожному напрямку роботи.

 

Наостанок С.А.Супрун подякував присутнім за знайдений час та можливість відвідати засідання круглого столу, плідну роботу, звернувся з проханням подавати в подальшому пропозиції у Єдиний інформаційно-аналітичний центр.