ДІЛИТИСЯ ТЕПЛОМ СВОГО СЕРЦЯ З КОЖНИМ…

22.09.2014, 16:54

У великій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради 22 вересня відбулася передача коштів з благодійної акції «Милосердя» для лікування тяжко хворого Дяковського Миколки, 2006 р.н., який хворіє на гемофілію і потребує щотижневих ін’єкцій дороговартісного препарату.

 

Перший заступник міського голови Дмитро Биков побажав школярам бути активними в побудові нової європейської держави України, завжди допомагати тим, хто цього потребує, бути щедрими на добро й чуйність. Дмитро Геннадійович наголосив, що до благодійної акції «Милосердя» долучився й народний депутат України Костянтин Жеваго, який виділив 10 тис. грн.

 

Секретар міської ради Світлана Калашнік зауважила, що у складний для нашої країни час важливо кожному пронести в серцях чуйне ставлення до таких многостраждальних дітей і допомогти їм вижити. Світлана Олександрівна подякувала комсомольчанам за діяльні милосердя й щедрість, які послужать добрим прикладом для наслідування. Особливі слова подяки адресувала волонтерам за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття, за бажання та спроможність бути корисними людям.

 

Підводячи підсумки акції, начальник відділу у справах сім’ї і молоді Тетяна Оробченко оголосила, що всього зібрано для Дяковського Миколки 42 521 грн. 32 коп. Тетяна Володимирівна побажала батькам бути стійкими й витривалими на життєвій ниві, а юним комсомольчанам, волонтерам ділитися теплом свого серця з кожним, кому це необхідно.

 

На завершення заходу зі словами подяки батьки хлопчика, Олена Миколаївна й Віталій Миколайович, звернулися до усіх комсомольчан.