ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ КОМСОМОЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

23.09.2014, 10:01

18 вересня під головуванням голови громадської ради при Комсомольській міській раді Д.В.Вінівітіна відбулося чергове засідання, участь у якому взяли голови комітетів громадської ради, представники влади, ЗМІ.

 

У роботі засідання взяв участь перший заступник міського голови Д.Г.Биков, який прокоментував спільну роботу влади, Комсомольського міського відділу Управління ДСНС України в Полтавській області та ВАТ «Полтавський ГЗК» у напрямку ліквідації джерел горіння торф’яних відкладів на полі, що розташоване між шлюзами та західними відвалами в районі садового товариства «Маяк». Слід зазначити, що в історії міста така ситуація склалася вперше. Пожежею було охоплено близько 70 га поля. Пожежні служби міста та комбінату намагалися гасити за допомогою різних технологій, у тому числі із застосуванням важкої промислової техніки ВАТ «Полтавський ГЗК». Спільними зусиллями вдалося подолати пожежу. Фактично, торф’янники загасити непросто, але робота у напрямку ліквідації джерела загорання проводилася досить активно, на допомогу пожежникам комбінат було виділено кар’єрний бульдозер, гідромонітори. Проблему винесли на загальнодержавний рівень, Комсомольськ відвідали фахівці, які передали відповідний досвід.

 

Відповідно до порядку денного засідання присутні заслухали інформацію А.Т.Кулієвої про роботу Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» в напрямку надання допомоги військовослужбовцям, мобілізованим в зону бойових дій. За фінансової підтримки народного депутата України К.В.Жеваго для комсомольчан, які несуть службу в Збройних силах України в зоні бойових дій, придбано 150 бронежилетів, 90 кевларових комірів, 100 спальних мішків. Солдати вже отримали 125 бронежилетів.

 

Д.В.Вінівітін ознайомив голів комітетів громадської ради з результатами засідання круглого столу влади та громади, що відбулося 18 вересня в першій половині дня. Міський голова С.А.Супрун запросив до участі громадських активістів, діяльність яких направлена на надання допомоги вимушеним переселенцям, військовим, мобілізованим в зону бойових дій, їх сім’ям, щоб згуртувати роботу, виявити наявні проблеми, відпрацювати конструктивні пропозиції.