26 жовтня в Україні відбудуться позачергові вибори народних депутатів України

23.09.2014, 11:42

В Україні офіційно стартувала виборча кампанія з позачергових виборів народних депутатів України, які відбудуться 26 жовтня 2014 року (голосування проходитиме з 8 до 20 години).

Відповідно до Закону України “Про вибори народних депутатів України” до 10 жовтня будуть створені дільничні виборчі комісії. У Комсомольську працюватиме 21 дільнична виборча комісія. Межі виборчих дільниць та адреси приміщень для голосування залишаються такими ж, як і на позачергових виборах Президента України. Відеоспостереження за організацією проведення голосування та підрахунку голосів на виборчих дільницях застосовуватись не буде.

У термін до 14 жовтня кожна виборча дільниця отримає від відділу ведення Державного реєстру виборців попередні списки виборців, а також запрошення (із зазначенням часу та місця для голосування, номера телефону ДВК). Кожен виборець зможе ознайомитися із попереднім списком виборців у приміщенні дільничної виборчої комісії, перевіривши там правильність внесених про нього відомостей (до речі, аналогічна інформація буде сформульована у запрошеннях), або звернутися безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку виборців себе особисто. Така заява має бути подана до відділу не пізніше 20 жовтня.

Зважаючи на стислі строки, запрошуємо мешканців Комсомольської міської ради не зволікати, а вже зараз перевіряти свої персональні дані, занесені до автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”, звернувшись безпосередньо до нашого відділу. При собі необхідно мати паспорт громадянина України. Особливо звертаємося до тих громадян, у яких були проблеми із внесенням до списків виборців на попередніх виборах.

  Перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можна також не виходячи з оселі за допомогою мережі Інтернет. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Центральної виборчої комісії (www.drv.gov.ua) та скористатись програмним ресурсом “Особистий кабінет виборця”.

Нагадаємо також, що тим виборцям, навпроти прізвища яких у списках буде примітка НСП (постійно не здатний самостійно пересуватися), не потрібно подавати до дільниці ніяких заяв чи медичних довідок — усі вони проголосують вдома. Якщо такої відмітки немає, а виявилося, що особа дійсно за станом здоров’я не може постійно або тимчасово пересуватися самостійно, вона зобов’язана не пізніше 20 години останньої п’ятниці перед днем голосування (24 жовтня) передати дільничній виборчій комісії поштою або через інших осіб власноручно написану заяву з проханням забезпечити їй голосування за місцем її перебування із зазначенням місця голосування виборця та відповідну медичну довідку.

 23 жовтня дільничні виборчі комісії уже отримають від відділу уточнені списки виборців, по яких буде проводитися голосування. Після цього вносити зміни до списків виборців можна буде лише за рішенням суду, але при умові, якщо виборець звернеться туди не пізніше 23 жовтня.

 

Шановні виборці! Постановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року №893 “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси” вам було надано право на період виборів змінювати своє місце голосування. Аби скористатися ним, зверніться у строк до 20 жовтня до відділу ведення державного реєстру виборців з паспортом та відповідним документом, який засвідчує таке право (довідка з КЖЕПа про проживання без реєстрації, із місця роботи, документ про наявність нерухомого майна, путівка до санаторію, відрядження тощо).

І, наостанок, звертаємося до тих громадян, які прибули до нас із Автономної Республіки Крим. Законодавець вам надав можливість проголосувати у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі. Для цього зверніться до нас із паспортом, у якому зазначене місце реєстрації на території АРК, жодних інших документів від вас не потрібно.

За більш детальною інформацією чекаємо вас за адресою:

м. Комсомольськ, вул. Миру, 24, другий поверх, кабінет №201;

телефон: 2-52-45.

 

 

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців
Комсомольської міської ради