УПРАВЛІННЯ АРХІТЕКТУРИ І МІСТОБУДУВАННЯ ПОВІДОМЛЯЄ

23.09.2014, 16:19

Управління архітектури і містобудування Комсомольської міської ради Полтавської області повідомляє, що з метою впорядкування розміщення зовнішньої реклами та вивісок на території м. Комсомольська, а також приведенням діяльності, пов’язаної з їх розташуванням, у відповідність до чинних нормативних актів, Управлінням з 15 жовтня 2014 року буде здійснюватися перевірка на наявність порушень Правил благоустрою міста Комсомольська (далі – Правила благоустрою) та проводитися інвентаризація рекламних засобів та вивісок стосовно наявності дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами та вивісок у м. Комсомольську, а саме:

 для засобів зовнішньої реклами – наявність діючого дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Комсомольську;

 для вивісок – наявність діючого технічного паспорту вивіски.

У разі, якщо розміщення вивіски передбачено паспортом опорядження фасаду будівлі, погодженого у встановленому порядку, додатково технічний паспорт вивіски не вимагається.

Інформуємо власників виносних щитових конструкцій (штендерів), що згідно з Правилами благоустрою виносні рекламні засоби розміщуються впритул до фасаду будинків на відстані не більше 1,5-2 м від входу і тільки при ширині тротуару (пішохідної доріжки) не менше 1,5-2 м та за змістом не повинні замінювати чи дублювати вивіску.

Усі рекламні засоби та вивіски, які розміщені без зазначеної документації (самовільно встановлені) або розміщення яких не відповідає архітектурним вимогам, державним нормам, стандартам і правилам, санітарним нормам тощо або з порушенням Правила благоустрою міста Комсомольська підлягатимуть демонтажу та накладенню штрафу на власника.

Так, ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.) і на посадових осіб, громадян-суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн.).

Просимо громадян, керівників підприємств, установ та організацій міста по-новому поглянути на питання благоустрою належних вам об’єктів з метою забезпечення чистоти, порядку, естетичної привабливості та сучасного вигляду нашого молодого міста.

Додаткову інформацію можна отримати в Управлінні архітектури і містобудування Комсомольської міської ради Полтавської області (вул. Миру, 24, каб. 121, тел. 2-28-46) або в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Леніна, 40, тел. 6-16-22)

 

 

 

Начальник Управління архітектури і містобудування
Л.В.Кириченко