ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

24.09.2014, 08:58

У міському виконавчому комітеті 23 вересня пройшло чергове засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради. Засідання вів міський голова С.А.Супрун.


 На початку засідання заслухали доповідь начальника міського відділу освіти І.В.Шошиної про результати підготовки дошкільних навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 н.р. У всіх ДНЗ міста виконані традиційні косметичні ремонти. Міський голова висловив вдячність засновникам Благодійного фонду народному депутату України К.В.Жеваго, голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоусу, завдяки фінансовій підтримці яких в усіх дитячих садках встановлено нові пластикові склопакети, майже в усіх ДНЗ здійснено заміну вхідних дверей. У поточному році на ці роботи витрачено понад 1,3 млн. грн. Крім того, частково поновлено технологічне обладнання харчоблоків, пралень, придбано посуд, меблі, постільну білизну. За кошти батьків (45,0 тис. грн.) придбали методичну літературу, іграшки. Всього на ремонт дитячих садків витрачено понад 344,0 тис. грн. добровільних батьківських та спонсорських внесків. Усі ДНЗ міста готові до нового опалювального періоду. Ірина Володимирівна повідомила, що потреби територіальної громади на місця в ДНЗ повністю задовольняються. У 2014-2015 навчальному році особлива увага приділяється охопленню дошкільною освітою дітей п’ятирічного віку. Сергій Андрійович висловив пропозицію щодо можливості централізованої закупівлі овочів для здешевлення витрат ДНЗ.


 Члени виконавчого комітету затвердили фактичну мережу загальноосвітніх навчальних закладів на 2014-2015 навчальний рік, внесли зміни до рішення виконкому Комсомольської міської ради від 24.06.2014 р. № 403 «Про організацію харчування учнів шкіл».


Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська поінформувала про готовність ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа» до нового 2014-2015 навчального року. За кошти міського бюджету (17,6 тис. грн.) в художній школі оновлено меблі навчальних класів, оргтехніку, придбано інформаційні стенди, жалюзі. До нового навчального року Благодійним фондом «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» оплачено роботи з реконструкції виставкової зали, капітального ремонту кабінету скульптур, відремонтовано один навчальний кабінет. Значно покращилася матеріально-технічна база музичної школи. За рахунок Благодійного фонду виконано ремонт сходових клітин школи на загальну суму коштів 125,4 тис. грн.

 

Члени виконавчого комітету обговорили хід виконання міської програми «Підтримка незахищених верств населення на 2011-2014 роки». На виконання заходів програми з міського бюджету витрачено 99,9 тис. грн., з Благодійного фонду – 137,2 тис. грн. Усього на обліку благодійної організації «Міська лікарняна каса» перебуває 5171 осіб. За 8 місяців 2014 року за соціальною програмою проліковано 678 пацієнтів. Міський голова С.А.Супрун звернувся до директора благодійної організації «Міська лікарняна каса» Б.Л.Фрідмана з проханням підготувати на розгляд наступного засідання виконавчого комітету конкретні пропозиції, що дозволять збільшити чисельність членів благодійної членської організації «Міська лікарняна каса».

 

У ході роботи розглянуто та затверджено низку проектів рішень соціального захисту населення, підготовлених управлінням праці та соціального захисту населення, службою у справах сім”ї, дітей та молоді.

 

Заслухали доповідь директора ДЖКГ П.Б.Василюка про стан готовності комунального господарства міста до початку опалювального періоду 2014-2015 років, який прозвітував про виконану комунальними підприємствами житлово-комунального господарства міста роботу, пов’язану з підготовкою до зими, поділився проблемами галузі.

 

Керівники КЖЕП № 3 та КП «Архітектура і кадастр» прозвітували про результати фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств за 2013 рік та за І півріччя 2014 року.

 

Відповідно до порядку денного засідання члени виконавчого комітету опрацювали питання квартирного та кооперативного обліку, надання кімнат у гуртожитках.