ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

25.09.2014, 17:01

25 вересня 2014 року відбулося розширене засідання колегії обласної державної адміністрації за участі керівників структурних підрозділів та голів райдержадміністрацій, у якому взяли участь заступник міського голови Ю.М.Муха, директор департаменту ЖКГ П.Б.Василюк, в.о.директора КП «ВУВКГ» О.О.Пурик, головний інженер КВП „Комсомольськтеплоенерго” П.І.Сніжко.

 

 Вів засідання голова Полтавської облдержадміністрації В.М.Бугайчук. Також участь у колегії взяли в.о. голови Полтавської облради В.О.Марченко, заступник завідуючого відділом Секретаріату Кабінету Міністрів України А.В.Рудіков.

 

Директор Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації О.М.Тонков доповів, що загалом об`єкти комунального сектору Полтавщини до опалювального сезону в осінньо-зимовий період готові на 90% . «На 95% готовий до зими житловий фонд. Школи – на 99%, лікарні – на 98%, а дитячі садки на 100%», – сказав О.М.Тонков.

 

Розглядаючи питання про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях області, директор департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Л.В.Корнієнко повідомила, що станом на 1 вересня загальна заборгованість по заробітній платі в Полтавській області становить 27,360 тис. грн. Найбільше зарплатних боргів мають місто Полтава – 46% від загальної кількості, Гадяцький район – 12%, місто Кременчук – 8%.

 

Звертаючись до присутніх на колегії, В.М.Бугайчук наголосив, що завдання керівника, у першу чергу, вміти прогнозувати наперед можливі ситуації та вже сьогодні знаходити шляхи їхнього вирішення.