КРАЩІ ІНВЕСТИЦІЇ – ІНВЕСТИЦІЇ В ОСВІТУ ДІТЕЙ

26.09.2014, 16:57

24 вересня ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням математики вітала у своїх стінах почесних гостей: народного депутата України К.В.Жеваго, голову правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоуса, міського голову С.А.Супруна - на церемонії відкриття нового, сучасного математичного комплексу.

 

Цьогоріч школа збагатилася 3-ма сучасними комфортними математичними кабінетами, інтерактивним кабінетом для тестування. Такий чудовий подарунок зробили учням та вчителям засновники Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» К.В.Жеваго, В.В.Лотоус напередодні 45-ти річчя школи.

 

Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 О.В.Васильченко щиро подякувала народному депутату України за постійну фінансову підтримку, зазначила, що завдяки його зусиллям школа перетворюється на заклад європейського типу, а навчальний процес наближається до вимог сучасності.

 

Почесні гості виступили з вітальними промовами. Костянтин Валентинович підкреслив: «Я особисто розумію ціну якісної освіти. Для мене важливо, що сьогодні маю можливість дати юним комсомольчанам змогу отримувати знання, що допоможуть їм розвиватися як особистість. Хочу, щоб вони виросли успішними та всебічно розвинутими людьми, які зможуть побудувати економічно стабільну та сильну державу, на яких ми будемо спиратися в подальшому, реалізовуючи сучасні проекти. Впевнений, що інвестиції в освіту дітей – один з найважливіших наших проектів». Віктор Вікторович Лотоус додав, що Благодійним фондом «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» інвестовано в освіту комсомольської молоді понад 2 млн. грн., висловив впевненість, що інвестиції повернуться в якості професіоналів із сучасним мисленням, міцними знаннями. Засновники Благодійного фонду побажали учням наполегливості у здобутті знань, нових успіхів, високих досягнень.

 

Комсомольський міський голова відзначив, що сьогодні в непростих суспільно-політичних умовах місту Комсомольську вдалося втримати стабільні життєві позиції завдяки плідній та системній роботі ВАТ «Полтавський ГЗК», продовжувати розвивати бюджетну сферу за рахунок фінансової підтримки народного депутата України К.В.Жеваго. С.А.Супрун подякував засновникам Благодійного фонду за вагомий внесок у розвиток міста, побажав усім присутнім миру та злагоди.

 

Начальник міського відділу освіти І.В.Шошина зазначила, що, створюючи умови для навчання, ми виховуємо в дітях благополучних громадян, дала наказ школярам добре вчитися та не забувати використовувати знання в житті.

 

На святі були присутні перший заступник міського голови Д.Г.Биков, перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.С.Іванов, директор з управління персоналом та побуту О.В.Бойченко, завідуюча міським методкабінетом Н.Д.Дробецька, методист міського методкабінету С.І.Негода, колишній директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, учитель математики, учитель-методист, почесний працівник школи Л.Н.Пазиненко,   директор ТЦСО «Калина» Л.В.Бабич, випускники, учні та вчителі школи, представники ЗМІ.

 

Розділити радість урочистостей завітали полтавські гості – представники Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського: ректор В.В.Зелюк, проректор М.В.Кирилюк, завідувач центру координації діяльності методичних служб В.М.Золотухіна.

 

Право перерізати червону стрічку надали засновниками Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» К.В.Жеваго, В.В.Лотоусу та представникам міської влади С.А.Супруну, І.В.Шошиній.

 

Дружня шкільна родина на чолі із директором ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 О.О.Васильченко зустріли гостей святковими дійствами, математичними загадками, оригінальним екскурсом в історію математичних відкриттів.

 

На завершення гості оглянули кабінети математичного комплексу.