АПАРАТНА НАРАДА

29.09.2014, 10:14

29 вересня, у понеділок пройшла чергова апаратна нарада під головуванням першого заступника міського голови Д.Г.Бикова.

 

Дмитро Геннадійович зупинився на питаннях, що хвилюють сьогодні представників усіх гілок міської влади - підготовка України до нового опалювального періоду, відокремив із загальнодержавних проблем питання, що стосуються територіальної громади Комсомольська.

 

У ході апаратної наради розглянуто низку актуальних питань житлово-комунального господарства, охорони здоров’я тощо.

 

Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська повідомила, що в суботу 27 вересня за підтримки міської влади з ініціативи громадської організації «Центр «РОДІС» за участі волонтерів Товариства сприяння самообороні України у Комсомольську пройшов молодіжний благодійний рок-концерт «Героям Незалежності». Кошти, зібрані в ході концерту, направлено на допомогу пораненим на сході України бійцям, які зараз перебувають на лікуванні.

 

Т.В.Оробченко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді, прозвітувала про підсумки благодійної акції «Милосердя», направленої на збір коштів для лікування тяжкохворого на гемофілію Колі Дяковського. Спільними зусиллями громади вдалося зібрати 42 521 грн. 32 коп, у тому числі: у ході вуличної акції в місті - 22 321, 32 грн., Благодійним фондом «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» виділено 12 700 грн., обласним депутатом Мухою Ю.М. - 1000 грн., виконкомом та спонсорами – 6500 грн. Зібрані кошти було передано батькам хлопчика.