ХХІ ВСЕУКРАЇНСЬКА СПАРТАКІАДА «ПОВІР У СЕБЕ»

1.10.2014, 08:14

Команда збірної Полтавської області з легкої атлетики взяла участь у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади дітей-інвалідів 2014 року, присвяченій 23-й річниці Незалежності України та  Дню фізичної культури і спорту. Цей старт відбувся в м.Миколаєві з 21по 25 вересня.

До складу команди входили 4 спортсмени з м.Кременчука,  1 спортсмен з м.Полтави й 2 спортсменки нашого міста.   Учениця 9 класу ЗОШ І - ІІІ ступенів №1 м. Комсомольська Малихіна Тетяна та учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІступенів №1 Роздайбіда Анастасія  (тренер Бодрик Т.О.). Спортсменки нашого регіону виступали у бігу на дистанціях 100м, 200м, 400м та 800м.

Тетяна Малихіна посіла 1 місце на дистанції бігу на 800 м, завоювала срібну медаль у бігу на 200м, а також була третьою на дистанції 100м. Анастасія  Роздайбіда має у своєму активі срібло на дистанції бігу на 400 м та бронзову медаль у бігу на 200 м.

У цілому скарбниця юних легкоатлетів Полтавщини виглядає таким чином: десять золотих, чотири срібні та три бронзові медалі.

У вільний від змагань час полтавські спортсмени відвідали найстаріший в Україні Миколаївський зоопарк, при цьому діти отримали масу позитивних емоцій та задоволення від спілкування з екзотичними тваринами. Відпочили в спортивному комплексі «Водолій», покаталися на водних гірках та поплавали в басейні.

До речі, у зв’язку з буремним сьогоденням батьки наших спортсменів проявили неабияку мужність, дозволивши їм поїздку в Миколаїв і зробили все можливе,  щоб ця поїздка відбулася. Дякуємо їм за це. Окрема велика подяка усім спортсменам за доблесний виступ, за зразкову поведінку та громадянську відповідальність.

 

 

 Тетяна Амельченя