71 РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ ПОЛТАВЩИНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ І ФОРСУВАННЯ ДНІПРА ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

1.10.2014, 08:55

29 вересня 2014 року біля стели «Хто загинув за Дніпро, буде жити вічно» відбувся мітинг, присвячений 71 річниці визволення Полтавщини від фашистських загарбників і форсування Дніпра, за участю представників міської влади, підприємств, установ та організацій, навчальних закладів Комсомольська, ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про мужніх героїв комсомольчани.

 

До президії мітингу були запрошені перший заступник міського голови Дмитро Геннадійович Биков, учасник Великої Вітчизняної війни Степан Андрійович Мороз, перший заступник голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Володимир Станіславович Іванов, отець Георгій.

 

Дмитро Геннадійович Биков, звертаючись до комсомольчан зі словами вітання, підкреслив, що сьогодні, віддаючи данину пам’яті нашому трагічному і славному минулому, ми повинні об’єднати свої зусилля заради майбутнього. «Наше завдання – зберегти стабільний соціально-економічний стан у місті. Впевнений, що разом ми зможемо подолати будь-які випробування, відстояти майбутнє нашої вільної, сильної і незалежної держави», – зазначив перший заступник міського голови. Він побажав ветеранам здоров’я і довголіття. Адже їх присутність з нами дуже важлива, бо вони є уособленням гідності й честі людини і громадянина.

С.А.Мороз наголосив, що сьогодні, як естафету, необхідно передавати пам’ять про те, якою ціною дісталася нашим людям перемога над загарбником.

До слів шани й подяки ветеранам долучилися В.С. Іванов та отець Георгій, висловивши привітання усім комсомольчанам та віру в мирне прийдешнє України.

По завершенні учасники мітингу до підніжжя стели поклали вінки і квіти в пам’ять про тисячі загиблих у роки Великої Вітчизняної війни.