ВИСОКІ СТАНДАРТИ РОБОТИ КП ДСОЦ «ГОРИЗОНТ» ВІДЗНАЧЕНО НА ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКОМУ РІВНІ

1.10.2014, 16:55

29 вересня 2014 року у м.Києві відбувся Всеукраїнський семінар-практикум з питань організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей за темою: «Літнє оздоровлення в Україні: досвід і перспективи».

 

Громаду м. Комсомольська на Всеукраїнському зібранні представили заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева та директор КП ДСОЦ «Горизонт» Наталія Вікторівна Мартинович.

 

В ході семінару організаторами були підведені підсумки оздоровчої кампанії літа 2014 року та обговорено сучасну модель виховної роботи в дитячому оздоровчому закладі. Директором оздоровчого центру «Горизонт» Мартинович Н.В. до уваги присутніх було запропоновано мультимедійну презентацію про роботу оздоровчого центру у 2014 році. В ході презентації розкрито досвід колективу щодо організації профільних та тематичних змін, якими передбачено залучення підлітків до соціально-значущої діяльності влітку, психолого-педагогічного супроводу вихованців, формування моральних цінностей підростаючого покоління, їх особистісний розвиток. Особливу увагу Наталія Вікторівна акцентувала на значущості командної роботи та партнерства колективу Центру, міської влади та Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, адже саме глибоке взаєморозуміння цінності здоров’я дітей, їх духовного розвитку дають можливість забезпечувати сьогодні якісну роботу Центру.

 

Представниками Київських міських закладів освіти в ході семінару неодноразово було відзначено високі стандарти роботи табору «Горизонт» та якість послуг, які отримали діти м.Києва у Центрі протягом літа 2014 року.

 

За вагомий внесок у організацію оздоровлення та відпочинку дітей м.Києва влітку 2014 року колектив КП «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» було нагороджено грамотою Київської міської державної адміністрації.