КОЛЕКТИВ ВПГУ КОМСОМОЛЬСЬКА ВІДЗНАЧИВ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

6.10.2014, 14:13

3 жовтня у Вищому професійному гірничому училищі Комсомольська відбулися урочистості, присвячені Дню працівників освіти.

 

З нагоди професійного свята представників трудового колективу закладу привітала секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік. У вітанні відзначалося, що професійна діяльність вчителя завжди була й буде знаковою в суспільному житті та вихованні молоді. Секретар міськради висловила вдячність працівникам освіти за вагомий внесок у розбудову національної освіти, підготовку висококваліфікованих робочих кадрів, професійну майстерність в організації освітньо-виховного процесу, широке впровадження сучасних науково-методичних підходів у роботі з молоддю, вручила Подяки міського голови, побажала педагогам та майстрам училища міцного здоров’я на довгі літа, щастя, благополуччя, невичерпної наснаги, любові та злагоди.

 

Зі святковими привітаннями виступив директор Вищого професійного гірничого училища Василь Сулима, подякував колегам за щоденну сумлінну працю в напрямку становлення молоді як особистостей, громадян, професіоналів своєї справи, побажав творчих успіхів, добробуту, мирного неба над головою.

 

В актовій залі за участі вихованців та педагогів відбувся святковий концерт. Талановита молодь та аматорські колективи подарували усім присутнім яскраві художні номери та чудовий настрій.