НВК ІМ. Л.І.БУГАЄВСЬКОЇ ВІДСВЯТКУВАВ 35-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

6.10.2014, 15:28

03 жовтня в стінах НВК ім. Л.І.Бугаєвської відбулося урочисте святкування 35-річного ювілею навчального закладу. З нагоди цієї святкової події в актовій залі навчально-виховного комплексу зібралися потужний педагогічний колектив освітян, учні, батьки, чисельні гості, друзі, ЗМІ.

 

Від імені міської влади з вітанням та подарунком до навчального закладу завітала секретар Комсомольської міської ради С.О.Калашнік. Світлана Олександрівна зауважила, що біографія школи складається з подій, які запам’яталися утвердженням зрілості закладу освітніми надбаннями. Навчально-виховний комплекс завжди був авторитетом у місті серед навчальних закладів. Його колективу притаманні висока професійна майстерність, відповідальність, культура та поважне ставлення до учнів. За роки свого існування школа виховала безліч гідних учнів, які стали успішними людьми, перетворилася на справжній храм науки, який черпає енергію з натхнення своїх наставників і вихованців.

 

Ювілярів вітали почесні гості: директор з управління персоналом та побуту ВАТ «Полтавський ГЗК» О.В.Бойченко, ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського В.В.Зелюк, начальник міського відділу освіти І.В.Шошина, завідувач міського методкабінету С.І.Негода, голова міського комітету профспілки працівників освіти і науки України С.С.Василенко.

 

Багато прозвучало зі сцени хороших, теплих, добрих слів на адресу трудового колективу НВК ім. Л.І.Бугаєвської від вчителів, вихователів дошкільних навчальних закладів, спонсорів, представників батьківського комітету, минулих та майбутніх випускників.

 

Педагогічному колективу за сумлінну роботу, виконання своїх обов’язків та з нагоди свята були вручені Подяки міського голови, квіти. Як годиться на Дні народження, гості вручили подарунки: термопот, книги, букети, грошові винагороди. Організатори урочистості порадували присутніх незабутніми художніми номерами.

 

Школа пам’ятає усіх, хто все своє життя без залишку  віддав найпрекраснішому на Землі – вихованню дітей, формуванню майбутнього, у якому нам усім жити. На святі вшанували ветеранів педагогічної ниви, які впродовж багатьох років свій розум, душу та здоров’я віддавали дітям та ділилися своїм досвідом з молодими вчителями. Хвилиною мовчання всі присутні згадали тих, хто працював і навчався у стінах нашої школи і кого вже немає разом з нами.

 

Директор НВК ім. Л.І.Бугаєвської А.М.Тузікова подякувала великій шкільній родині за високий професіоналізм і компетентність, цілеспрямованість і копітку працю, висловила глибоку впевненість у подальших високих перемогах та значних досягненнях закладу в найважливішій справі українського суспільства – формуванні високоосвіченої, творчої, духовнобагатої людини. Побажала всім міцного здоров’я, щастя, добробуту й благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги у нелегкій, але такій важливій праці.

 

Протягом свята гості прикрасили великий іменинний торт свічками з символічними назвами: довіра, мудрість, пам’ять, віра, надія, дружба, родина, які запалали наприкінці урочистостей на честь 35-річного ювілею.

 

Школа – це діти, учителі та батьки. Вона живе горінням дитячих і вчительських сердець, веселковим сміхом, який лунає над нею. На святі від теплоти сердець на обличчях присутніх грали радісні усмішки, а в залі лунали щирі бурхливі оплески.