ОГОЛОШЕННЯ

8.10.2014, 09:03

Шановні комсомольчани!

 

27.09.2014 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки та реєстрації в них місця проживання» № 1673-18 від 02.09.2014р.

Внаслідок змін, внесених Законом до статті 8-1 Житлового кодексу України, громадянам було надано право на переведення належних їм дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, з подальшою можливістю реєстрації у них місця свого проживання (за бажанням).

Рішення про переведення дачних і садових будинків у жилі будинки прийматиметься відповідними органами місцевого самоврядування, а власне порядок такого переведення має визначити Кабмін.

Але, до визначення Кабінетом Міністрів України Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки, відповідні рішення Комсомольською міською радою Полтавської області та її виконавчими органами прийматись не будуть.

 

Начальник УАіМ
Л.В. Кириченко