ТРАДИЦІЙНЕ СВЯТО І НЕТРАДИЦІЙНІ ПОДАРУНКИ

9.10.2014, 08:03

Святковий захід до Дня вчителя, що, за традицією, відзначається у першу неділю жовтня, у ЗОШ №2 відбувся урочисто, цікаво, в дружній сімейній атмосфері. Але розпочався він нетрадиційно.

 

У складні для нашої країни часи батьки, вчителі й учні допомагають воїнам української армії. У школі в рамках благодійної акції «Від батьків і вчителів – захисникам Вітчизни» зібрано речі та продукти для хлопців з Комсомольска і навколишніх сіл, які служать в зоні АТО. «Напередодні святкового дня ми, перш за все, хочемо подякувати тим, хто захищає нашу державу, хто обороняє наш спокій», - зазначила директор ЗОШ №2 Олена Васильченко. Представники батьків з кожного класу передали волонтерові Волонтерського центру, який знаходиться по вул Гіників, 5, Олені Дружкевич речі, гроші зібрані для наших воїнів-земляків. Олена Володимирівна щиро подякувала батькам і вчителям, підкресливши, що все обов’язково буде передано за призначенням. Вона тримає постійний зв'язок з нашими земляками в зоні антитерористичної операції, і хлопці завжди дуже вдячні за допомогу. Волонтери надають її адресно, безпосередньо певному бійцеві і таких на їх рахунку вже більше 100. Олена Дружкевич закликала долучатися до роботи їх Волонтерського центру, адже й невелика, посильна допомога багатьох здатна принести велику користь в цілому.

 

Свято продовжили щирі вітання вчителям та іншим працівникам школи. Кращих відзначено грамотами, подяками й вітальними адресами. Гумор, пісні, театралізовані сценки – все того дня було для вчителів. Адже саме вони, як зазначила Олена Васильченко, турботливими серцями, сталевими нервами створюють особистості, виховують майбутніх громадян Української держави.

 

Тетяна ТЕРЕН