У КОМСОМОЛЬСЬКУ ПРОЙШЛИ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ХУДОЖНИКА

14.10.2014, 09:19

Минулої п’ятниці вихованці та викладачі ПСМНЗ «Дитяча художня школа» вітали у себе численних гостей з нагоди Дня художника.

 

На святкові урочистості в художню школу завітали заступник міського голови Н.Д.Угнічева, директор з управління персоналом та побутом ВАТ «Полтавський ГЗК» О.П.Бойченко, головний спеціаліст відділу культури і туризму Т.М.Луцій, відомий комсомольський художник О.І.Грідін.

 

З нагоди професійного свята пройшла урочиста посвята першокласників в юні художники. Надія Дмитрівна висловила першачкам свої найщиріші вітання, теплі побажання, націлила їх на старанну працю, творчий розвиток та перемоги.

 

О.П.Бойченко зазначила, що ВАТ «Полтавський ГЗК» потребує професійних інженерів-конструкторів, які б мали розвинену художню уяву. Запросила юних художників брати участь у конкурсах, оголошених комбінатом. Почесні гості вручили першокласникам подарунки – чарівні пензлики, за допомогою яких вони зможуть малювати справжні шедеври.

 

Директор ПСМНЗ «Дитяча художня школа» О.М.Чередніченко висловила вдячність міському голові С.А.Супруну, секретарю Комсомольської міської ради С.О.Калашнік, першому заступнику міського голови Д.Г.Бикову, заступнику міського голови Н.Д.Угнічевій, начальнику відділу культури і туризму І.І.Зеленській за підтримку, сприяння у творчому розвитку дітей, небайдужість до вихованців школи.

 

Ольга Миколаївна подякувала засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату»: народному депутату України К.В.Жеваго та голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоусу, директору Благодійного фонду В.Д.Мінязеву за вагомий фінансовий вклад у реконструкцію класу скульптур та виставкової зали.

 

Присутні взяли участь у церемонії відкриття нової світлої та затишної виставкової зали. Заступника міського голови Н.Д.Угнічеву, директора з управління персоналом та побутом ВАТ «Полтавський ГЗК» О.П.Бойченко, головного спеціаліста відділу культури і туризму Т.М.Луцій запросили перерізати червону стрічку. Вдячні художники присвятили першу виставку діяльності Благодійного фонду, а почесним гостям на згадку вручили власні картини.

 

Наостанок О.І.Грідін провів для вихованців ПСМНЗ «Дитяча художня школа» майстер-клас.