У КОМСОМОЛЬСЬКУ СВЯТКУВАЛИ НОВОСІЛЛЯ

15.10.2014, 08:28

У День Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці у Комсомольську відбувся визначний урочистий захід – введено в експлуатацію I чергу новобудови, якій присвоєно адресу вул. Добровольського, 93.

 

Цей ошатний 10-ти поверховий, 108-ми квартирний будинок, збудований за останніми технологіями в будівництві, має всі шанси стати окрасою містечка. У будівництві використали новітні енергозберігаючі технології: стіни та підлогу утеплено теплоізоляційними матеріалами, встановлено світильники, що містять датчики руху та сутінкові датчики. На першому поверсі облаштовано підйомник для інвалідів.

 

Замовником будівництва виступив Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву. На нове будівництво з державного бюджету надійшло 3,5 млн. грн., з обласного – 1,8 млн. грн., з міського бюджету - 865,0 тис. грн. Слід зазначити, що новосели теж інвестували в будівництво. Частину квартир у цьому будинку реалізовано за державними програмами пільгового молодіжного кредитування; придбання «Доступного житла» на умовах 30/70; здешевлення вартості іпотечних кредитів під 3 % річних. 39 сімей Комсомольська мали можливість придбати квартири на пільгових умовах. Фахівці бюджетної сфери, робочі руки яких вкрай потрібні місту, отримали додаткову підтримку з міського бюджету у розмірі 20 або 25% для придбання житла в рамках програми «Доступне житло». На зазначені цілі з міського бюджету виділено понад 100 тис. грн.

 

Радісна подія зібрала на ганку новобудови представників влади та громади, будівельників, щасливих власників нових осель. Привітати родини зі святом завітали почесні гості: голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук, Комсомольський міський голова Сергій Супрун, голова правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Леонід Рисухін, директор Полтавського регіонального управління Фонду Олена Алексєєва, директор товариства з обмеженою відповідальністю «АКБ-ЛІНК» Володимир Богоста, отець Георгій.

 

У вітальній промові Віктор Бугайчук наголосив, що незважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в країні, держава продовжує роботу у напрямку покращення житлових умов населення. Такі події, як сьогодні, важливі не тільки для окремо взятого міста, а й мають величезне соціальне значення на рівні держави, бо відроджують довіру людей, вселяють в них оптимізм і віру в майбутнє. «На конкретному прикладі ми бачимо, що за підтримки Уряду влада, Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву, інвестори, банкіри, будівельники можуть плідно працювати в одній команді на благо суспільства».

 

Сергій Супрун подякував керівництву Полтавської облдержадміністрації за підтримку та сприяння у вирішенні нагальних проблем міста, представникам Фонду – за тісну та плідну співпрацю, будівельникам - за відмінний результат. Міський голова привітав присутніх із новосіллям та святом Покрови Пресвятої Богородиці, побажав усім міцного здоров'я, родинного затишку, достатку, мирного неба над головою.

 

Від почесних гостей пролунали щирі привітання та найкращі побажання, адресовані мешканцям будинку. Святковий настрій присутнім підтримали народний шоу-гурт «Дніпровські зорі» та муніципальний духовий оркестр.

 

У ході урочистостей за сумлінну працю, високі організаторські здібності, успішне введення в експлуатацію  житлового будинку № 93 по вул. Добровольського голова Полтавської облдержадміністрації В.Бугайчук вручив старшому виконробу ТОВ «АКБ-ЛІНК» Миколі Черкуну Грамоту Полтавської обласної ради.

 

Подяками міського голови відзначено штукатурів ТОВ «АКБ-ЛІНК Валентину Сніпич та Віталія Нечитайла, машиніста баштового крану ТОВ «АКБ ЛІНК» Івана Чурікова, муляра ТОВ «АКБ ЛІНК» Олександра Горбатенка.

 

Почесні гості вручили кожній сім’ї символічні ордери. Право перерізати червону стрічку надали голові Полтавської облдержадміністрації Віктору Бугайчуку, Комсомольському міському голові Сергію Супруну, голові правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Леоніду Рисухіну, які запросили юних новоселів допомогти їм.

 

Найочікуваніша мить настала - будинок розпочав повноцінне життя!