С.А.СУПРУН ПРОКОМЕНТУВАВ СТАН ВИКОНАННЯ МІСЬКОГО БЮДЖЕТУ

16.10.2014, 15:11

Сьогодні міський голова С.А.Супрун провів для ЗМІ короткий брифінг, у ході якого прокоментував стан виконання міського бюджету за 9 місяців 2014 року.

 

Очільник міста повідомив, що міський бюджет по доходах за 9 місяців 2014 року виконаний на 103,1%. Сума надходжень до міського бюджету склала 212,5 млн. грн., при плані 206,0 млн. грн. Перевиконання бюджету здійснено за рахунок надходжень єдиного податку, екологічного податку, власних надходжень бюджетних установ.

 

Натомість, загальний фонд міського бюджету виконано лише на 94%. Дефіцит у міському бюджеті без урахування трансфертів складає 8,6 млн. грн. Недовиконання допущено по податку на доходи фізичних осіб, платі за користування надрами місцевого значення, платі за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів та в наслідок недоотримання субвенцій з державного бюджету. 4,97 млн. грн. втрачено міським бюджетом через неможливість покласти гроші на депозитні рахунки.

 

Сергій Андрійович зауважив, що подібна ситуація склалася не тільки у Комсомольську, а й в цілому по всіх населених пунктах України, висловив сподівання на те, що в майбутньому державні механізми фінансування стабілізуються.