У МІСЬКВИКОНКОМІ ПРОЙШЛО ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ З ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ КУЛЬТУРНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ, ПРИУРОЧЕНИХ ДО 70-Ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

20.10.2014, 13:07

20 жовтня у малій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради Полтавської області під головуванням міського голови С.А.Супруна пройшло засідання організаційного комітету з підготовки та проведення культурно-масових заходів, приурочених до 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

 

Участь у заході взяли заступник міського голови Н.Д.Угнічева, начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська та працівники відділу культури і туризму, директор КП «Комсомольський Палац культури і творчості» О.В.Меренков, директор КП «Міськсвітло» Комсомольської міської ради» В.В.Михайлик, директор департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюк, заступник начальника управління охорони здоров’я, начальник аналітичного відділу В.О.Дуднік, головний спеціаліст міського відділу освіти П.І.Хохуля, голова ради Комсомольської міської організації ветеранів війни та праці В.М.Станицька, представники правоохоронних органів, ЗМІ.

 

Присутні розглянули пропозиції стосовно відзначення визначної дати, підготовлені відділом культури і туризму, затвердили програму святкових заходів.

Програмою культурно-масових заходів, присвячених 70-ій річниці визволення України від фашистських загарбників, передбачено проведення з 27 по 30 жовтня тематичних книжкових виставок, бібліографічних оглядів, переглядів літератури «Не згасне пам'ять у віках» та уроків пам’яті «Героїчний подвиг воїнів очима дітей».

 

Урочистості заплановано на 28 жовтня. У вівторок о 14.00 у літературно-музичній вітальні комунального закладу «Централізована бібліотечна система» відбудеться вечір-зустріч учнів навчальних закладів міста з ветеранами Великої Вітчизняної війни. О 16.00 у Комсомольську заплановано проведення акції «Свічка пам’яті» та мітингу-реквієму, під час якого відбудеться урочисте покладання вінків та квітів до меморіалу «Вічний вогонь». О 18.00 Палац культури і творчості, Муніципальний духовий оркестр запрошують комсомольчан на святковий тематичний концерт.

 

У ході засідання члени організаційного комітету з підготовки та проведення культурно-масових заходів, приурочених до 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, обговорили низку важливих організаційних питань.