У КОМСОМОЛЬСЬКУ ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ЗАВЕРШИЛИ РОЗГЛЯД ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ

21.10.2014, 14:27

Протягом жовтня у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради Полтавської області відбулися засідання постійних комісій, у ході яких депутати міської ради опрацювали низку важливих питань.

 

Зокрема, у ході засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, що пройшла 08 жовтня 2014 року, розглянули питання про надання пільг у сплаті за навчання учням ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа».

 

Цього ж дня відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації, де обговорили наступні проекти рішень та рекомендували їх до розгляду на 50 сесії міськради: про прийняття у власність територіальної громади м.Комсомольська об’єктів соціальної інфраструктури та подальше відчуження цього майна; про надання дозволу на отримання відновлювальної кредитної лінії в АТ «Банк «Фінанси та Кредит»; про визнання приладів обліку холодної води, об’єктом права комунальної власності територіальної громади м. Комсомольська та передачу їх до статутного капіталу КП ВУВКГ; про внесення доповнень до Програми приватизації об’єктів комунальної власності; про затвердження розміру статутного капіталу та змін до статуту КП "Міськсвітло"; про надання дозволу на приватизацію гуртожитків, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Комсомольська.

 

10 жовтня члени постійної комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології опрацювали близько  56 проектів рішень, які підготували на розгляд депутатів Комсомольської міської ради спеціалісти юридичного відділу, управління архітектури і містобудування, департаменту житлово-комунального господарства, відділу економічного аналізу та контролю.

 

Питання, що стосуються сфери житлово-комунального господарства, розглянуто на засіданні постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв'язку 14 жовтня. Директор департаменту ЖКГ П.Б.Василюк прокоментував наступні проекти рішень:

  1. Про внесення змін у додаток до рішення 49 сесії 6 скликання від 16 вересня 2014 року “Про затвердження переліку заходів, видатки на які у 2014 році будуть проводитись за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища”.
  2. Про внесення змін у додаток до рішення 48 сесії 6 скликання «Про затвердження заходів по виконанню програми «Благоустрій міста» на 2014 рік».
  3. Про затвердження в новій редакції заходів по виконанню програми «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська» на 2014 рік.
  4. Про визначення виконавця житлово-комунальних послуг.
  5. Інформація  про стан каналізаційних люків в м.Комсомольську.

 

14 жовтня  також відбулося засідання постійної комісії з питань  економічної політики, бюджету та  фінансів, у ході якого Баландіна Валентина Іванівна – начальник фінансового управління доповіла про внесення змін до показників міського бюджету на 2014 рік.

 

Питання, обговорені на засіданнях постійних комісій, винесено на пленарне засідання 50 сесії Комсомольської міської ради Полтавської області.