ЗАСІДАННЯ 50 СЕСІЇ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

21.10.2014, 14:33

21 жовтня відбулося засідання 50 сесії Комсомольської міської ради Полтавської області 6 скликання.

 

Вирішили  здійснити пересування асигнувань на суму 30,0 тис. грн. міській лікарні для забезпечення харчування стаціонарних хворих. Міському відділу освіти зменшили планові асигнування на 10,0 тис. грн., відділу культури і туризму – на 670,0 грн.

 

Депутати міськради затвердили проект рішення «Про надання пільг у сплаті за навчання учням ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа», відповідно до якого діти, що знаходяться під опікою, діти-інваліди, напівсироти, діти з багатодітних сімей, малозабезпечених родин та сімей, де одинокі матері, діти, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, звільняються від сплати за навчання у 2014-2015 навчальному році.

 

Внесли зміни до рішення сорок восьмої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 19.08.2014 року «Про внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії Комсомольської міської ради шостого скликання від 17.12.2013 року «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2014 рік» та рішення 36 сесії Комсомольської міської ради Полтавської області 6 скликання від 17.09.2013 р. «Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг Комсомольської міської ради, його Регламенту та визначення тимчасового переліку адміністративних послуг, що будуть надаватись через центр надання  адміністративних послуг Комсомольської міської ради Полтавської області».

 

Питання житлово-комунального господарства доповідав Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ. Депутати міської ради затвердили перелік заходів, видатки на які у 2014 році будуть проводитися за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища; також заходи, передбачені програмами «Благоустрій міста» на 2014 рік» та «Капітальний ремонт житлового фонду міста Комсомольська» на 2014 рік.

 

У ході засідання розглянули блок питань економічного розвитку та ресурсів, серед яких найголовнішими є питання про визнання об’єкта реконструкції центрального теплового пункту мікрорайону №15 об’єктом права комунальної власності територіальної громади м. Комсомольська та надання дозволу на отримання відновлювальної кредитної лінії в АТ «Банк «Фінанси та Кредит» для погашення КП ВУВКГ кредиторської заборгованості за електроенергію.

 

Внесли ряд доповнень до Програми приватизації об’єктів комунальної власності.

 

Начальник відділу економічного аналізу та контролю В.М.Пятіна прокоментувала проекти рішень стосовно поновлення прав користування земельними ділянками.

 

Заслухали доповідь начальника управління архітектури і містобудування Л.В.Кириченко з профільних питань.