НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ - НА ЗАХИСТІ ЗДОРОВ’Я

22.10.2014, 15:23

На днях у хірургічному відділенні Кременчуцької першої міської лікарні ім.О.Т.Богаєвського з’явилося нове цінне хірургічне обладнання – бездротовий ультразвуковий дисектор. Про деталі погодилися розповісти головний лікар лікарні Галина Вікторівна Бородянець та завідувач хірургічним відділенням Мирослав Романович Ушій.

 

За словами головного лікаря Г.В.Бородянець Кременчуцька лікарня обслуговує не лише мешканців Кременчука та Кременчуцького району. Комсомольчани теж часто звертаються за медичною допомогою в хірургічне відділення і жодного разу їм не було відмовлено. Головний лікар особливо пишається своїми висококласними спеціалістами, серед яких найдосвідченіший - Мирослав Романович Ушій.

 

Мирослав Романович,  завідувач хірургічним відділенням, підтвердив, що близько 25% прооперованих – жителі Комсомольська.

 

Галина Вікторівна зазначила, що співпраця Кременчука та Комсомольська триває давно. Близько 3-х років тому завдяки фінансовій допомозі Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» в лікарню придбали обладнання для лабораторії та сучасний хірургічний поліфункціональний апарат МАКСІУМ фірми «Мартін». Використовуючи це обладнання, було зроблено більше ніж 1000 операцій новим методомтравматичної ендоскопічної хірургії (лапароскопія). Операції проводиди через невеликі (діаметр - 0,5-1,5 см) 2-4 отвори за допомогою  лапароскопа та лапароскопічних інструментів.

 

Днями в лікарню доставили новий апарат американського походження – бездротовий ультразвуковий дисектор, кошти на придбання якого надав народний депутат України К.В.Жеваго. Завідувач хірургічним відділенням пояснив, що за допомогою такого ноу-хау можна буде виконувати складні операції, значно зменшити ризики крововтрат, скоротити тривалість операції та період реабілітації післяопераційного хворого. Завдяки такій техніці хірурги зможуть працювати на рівні світових стандартів та відповідно до прогресивних методик та технологій.

 

Головний лікар Кременчуцької першої міської лікарні ім.О.Т.Богаєвського Г.В.Бородянець від імені медичного персоналу та всіх пацієнтів висловила щиру вдячність народному депутату України Костянтину Валентиновичу Жеваго, голові правління Віктору Вікторовичу Лотоусу – засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» за вагому благодійну допомогу, надійну співпрацю, розуміння, міській владі Кременчука та Комсомольська – за турботу про потреби обох територіальних громад.