Звернення міського голови С.А.Супруна з нагоди виборів до Верховної Ради України, що відбудуться 26 жовтня 2014 р.

24.10.2014, 10:34

 

Шановні комсомольчани!

 

26 жовтня 2014 року відбудуться вибори до Верховної Ради України. Цього дня через голосування кожен із нас має право визначити склад вищого законодавчого органу нашої держави на наступні п’ять років. Це право нерозривно пов’язане з відповідальністю та громадянським обов’язком.

 

Активність комсомольчан у виборчих процесах попередніх років становила в середньому 60%. 26 жовтня нам потрібно максимально підвищити відсоток явки виборців Комсомольська на виборчі дільниці. Сьогодні, коли країна переживає нелегкі часи, не можна бути байдужими та пасивними. Від кожного голосу, від нашої активної громадянської позиції залежить майбутнє міста та країни.

 

Шановні комсомольчани! Закликаю вас бути активними та відповідальними у день виборів - прийти на виборчі дільниці й виконати свій громадянський обов’язок.

 

Перед новим складом Парламенту стоятимуть надзвичайно важливі завдання: забезпечити мир і територіальну цілісність України, сприяти реформам та відновленню економіки. Кожен громадянин відповідальний перед власною совістю, суспільством та законом за те, щоб вибір був зроблений свідомо. Оберіть такого кандидата і таку партію, які, на ваш погляд, найкраще зможуть відстоювати державність, суверенітет України, інтереси всього українського суспільства.

 

І нехай Господь дасть мудрість кожному з нас зробити правильний вибір