«ОСІННІ СТАРТИ – 2014»

24.10.2014, 13:36

З 10 по 12 жовтня у м. Бресті (Республіка Білорусь) відбулася XX Міжнародна спартакіада інвалідів «Осінні старти – 2014», у якій взяли участь більше 200 спортсменів із Білорусії, Латвії, Росії та України. Вони змагалися з пауерліфтингу, бочча, сидячого волейболу, бадмінтону, більярду та двоборства на візках. У Бресті честь нашого міста захищали дебютанти змагань такого високого рівня: Непомнящих Сергій – пауерліфтинг, Ірина Козел і Валера Мірошніченко – бочча.

Нашим боччістам не було рівних, якщо ще й відмітити що Валерій Мірошніченко був один із таким тяжким захворюванням. Та сила волі, бажання бути першим було вище всього. Валерій, зібравши всі свої сили і поборовши навіть самого себе, зіграв в повному тандемі в команді з Іриною Козел. Перемога була для них тріумфом. Це одна команда, яка з одного погляду розуміла товариша, вони були як одна ціле, тому і стали першими.

Також хочеться відзначити Непомнящих Сергія, який посів четверте місце на змаганнях, виконавши результат II юнацького розряду. Може, це і не таке високе місце, як хотілося йому самому, але враховуючи, що займається пауерліфтингом тільки другий рік і що це перші його змагання в цьому виді спорту, то будемо говорити, що Сергій поставив над собою, над своєю хворобою перемогу, рівну золотій медалі. Він показав, що сила волі завжди перемагає. До перемоги допомогли прийти йому тренери Олексій Шашин, до речі він був спонсором поїздки, Борис Задворний та Олексій Онищенко. Хочеться сказати велике батьківське дякую за вашу роботу. Та я знаю ще більше, що всі, хто займаються разом із Сергієм у фітнес-клубі «Еталон», були його наставниками і вболівальниками.

Вітаємо наших спортсменів та їх наставників із високими спортивними досягненнями на міжнародних змаганнях. А також хочеться подякувати нашим спонсорам, без яких неможлива була б участь у змаганнях такого високого рівня. Перші, хто надав благодійну допомогу, – це «Тико Престиж» на чолі з її директорами «Кашкан Логістік» – директор Кашкан Анатолій Іванович, Шашин Олексій Миколайович. Дякуємо всім небайдужим за чуйність. Нехай всім вам Бог дає сили й захищає вас і ваші сім’ї. Мирного неба над вашими домівками.

 

                                                    Непомнящих Т.І., голова ГО «Незламані духом»