Дорогі ветерани, комсомольчани!

28.10.2014, 16:55

Вітаю Вас із 70 річницею визволення України від фашистських загарбників.

День визволення нашої Вітчизни від гітлерівського поневолення став вікопомною датою в її історії.

Безжальне колесо минулої війни прокотилося по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв. Проте український народ вистояв і переміг, здолав нелюдські тортури і труднощі, здобув і виборов право на своє історичне існування.

Дорогі захисники і визволителі України, саме вам нинішнє й майбутні покоління зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням.

Слава воїнам-визволителям, підпільникам, партизанам, трудівникам тилу, які кували жадану Перемогу, що принесла визволення Україні та її народові!

І нині своєю мудрістю, своєю витримкою ви допомагаєте, як робили це все своє життя, нашому народу, нашій країні, своїм дітям та онукам перебороти безжального ворога, що підступно вдерся на Схід України, посягнув на цілісність і суверенітет рідної землі.

З щемливим трепетом в душі, зі схиленими у глибокій зажурі головами ми згадуємо усіх, хто поліг на полі бою. Вічна пам’ять про їх подвиг залишиться назавжди в наших серцях!

Зі святом вас, наші визволителі! Бажаю і надалі якнайдовше бути в строю тим, хто і сьогодні силою свого духу дає приклад патріотизму молодому поколінню. Щастя вам, добра, здоров'я, бадьорості духу, любові оточуючих та родинного затишку.


Міський голова Сергій Андрійович Супрун