НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

29.10.2014, 09:47

Засідання виконавчого комітету Комсомольської міської ради під головуванням міського голови С.А.Супруна відбулося 28 жовтня в малій залі виконкому міськради.  

На початку засідання Сергій Андрійович привітав присутніх із 70 річницею визволення України від фашистських загарбників. Побажав усім щастя, добра, здоров'я, бадьорості духу, родинного затишку, мирного неба над головою.

 

Роботу виконкому розпочали із розгляду питань гуманітарного та соціального напрямків, підготовлених службою у справах дітей та управлінням праці та соціального захисту населення. Члени виконкому погодили відповідні проекти рішень.

 

Опрацювали питання житлово-комунального господарства. Директор департаменту ЖКГ Василюк П.Б. доповів про встановлення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів як окремої комунальної послуги. Також були розглянуті питання внесення змін до лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами та організаціями міста на 2014 рік, затвердженими рішенням виконкому від 24.12.2013р. №872, про виконання заходів щодо подолання збитковості комунального підприємства «ВУ ВКГ» Комсомольської міської ради».

 

Затвердили проекти рішень про списання основних засобів з балансу КП «ВУ ВКГ», ДЮСШ №3, управління охорони здоров’я, Комсомольської міської лікарні, про надання в безоплатне строкове користування нежитлових приміщень, які перебувають у комунальній власності, благодійній членській організації «Міська лікарняна каса», Комсомольському НВЦ, Комсомольському центру ПМСД, поліклініці «МЦ ПМСД», приватному підприємству «Сервіс-житло», про надання в безоплатне строкове користування нежитлових приміщень, які перебувають на балансі поліклініки «МЦ ПМСД», КЖРЕП №1, ДЮСШ №2. Про питання квартирного та кооперативного обліку, надання кімнат у гуртожитках доповіла начальник житлового відділу Киричок І.О.

 

Обговорили проекти рішень, що стосуються питань архітектури і містобудування. Рішенням виконавчого комітету міської ради присвоїли поштову адресу будівлям та спорудам Вищого професійного гірничого училища м.Комсомольська: вул.Космонавтів, 10.

 

Розглянули звернення громадян про скасування постанов адміністративної комісії при виконавчому комітеті Комсомольської міської ради.