ВИЇЗНА РОБОЧА НАРАДА НА ЦТП МІКРОРАЙОНУ №15

31.10.2014, 11:00

30 жовтня міський голова С.А.Супрун провів виїзну робочу нараду на ЦТП мікрорайону №15 за участю першого заступника міського голови Д.Г.Бикова, директора ДЖКГ П.Б.Василюка. На котельні встановлено 2 водогрійних котли КВМ (а) -0,82 МВт, один з яких працює на твердому і сипучому паливі, а другий тільки на твердому паливі для потреб гарячого водопостачання 15-го мікрорайону   м. Комсомольська потужністю 0,82 МВт кожен.

Міський голова оглянув робочі приміщення, обговорив із директором КВП «Комсомольськтеплоенерго» М.М.Лихожоном, головним інженером П.І.Сніжком питання забезпечення безперебійної роботи котельні: автономна робота в міжопалювальний період і спільна робота твердопаливної котельні та газової котельні в опалювальний період. 

Автономна робота твердопаливної котельні згідно з розрахунками з травня по жовтень місяць забезпечує 100% необхідної теплової потужності, при цьому газова котельня не працює;  два котли КВМ (а) -0,82 працюють цілодобово, забезпечують підігрів гарячої води, недолік теплової потужності в години максимального водорозбору компенсується за рахунок установки баків-акумуляторів гарячої води.

Спільна  робота твердопаливної котельні та газової котельні згідно з розрахунками з листопада по квітень місяць забезпечує від 75% до 95% необхідної теплової потужності, при цьому газова котельня працює, забезпечуючи теплову потужність для опалення 15 мікрорайону і частково для потреб гарячого водопостачання; два котли КВМ (а) -0,82 працюють цілодобово, забезпечують частковий підігрів гарячої води, недолік теплової потужності компенсується за рахунок відбору частини тепла від газової котельні, баки-акумулятори гарячої води в опалювальний період не працюють.

Розрахункова річна економія природного газу, при умові цілодобового постачання гарячої води  350 діб на рік, зі середньодобовим навантаженням на потреби гарячого водопостачання 1,16 МВт, складе 1 154 160 м3/рік.

Нові ефективні механізми у сфері енергозбереження – актуальні й стратегічно важливі для територіальної громади Комсомольська, бо сприяють економії бюджетних коштів.