ВІНШУВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

3.11.2014, 13:56

Останнього дня жовтня – напередодні Дня працівника соціальної сфери – у малій залі ПКіТ віншували тих, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням сумління та покликом душі. На свято працівників соціальної сфери завітали міський голова Сергій Супрун та його заступник Надія Угнічева, очільники відділів, управлінь та служб міськвиконкому Комсомольської міської ради, представники громадськості нашого міста.

Святкове зібрання гучними оплесками вшанувало представників соціальної сфери Комсомольська, які самовіддано служать обраній справі, виявляють виняткове почуття обов’язку, чуйність та щедрість душі, щоб тисячі громадян відчували турботу, увагу й доброту. Соціальну сферу міста представляють: управління праці  та соціального захисту населення Комсомольської міської ради (начальник управління Світлана Чернявська), Управління Пенсійного фонду України в м.Комсомольську (начальник управління Світлана Нестеренко), ТЦСО і надання соціальних послуг «Калина» (директор центру Лідія Бабич), Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань (начальник відділення Валентина Терещенко), міська виконавча дирекція Полтавського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (директор Олександр Гребенюк), служба у справах дітей виконавчого комітету Комсомольської міської ради (начальник служби Лариса Василенко), відділ у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Комсомольської міської ради  (начальник відділу Тетяна Оробченко), ЦСССДМ (директор Олена Запсельська), Центр соціально-психологічної реабілітації у м.Комсомольську «Надія» (директор центру Тетяна Карпєєва), Комсомольський міський центр зайнятості (директор Юрій Чернушенко).

Урочистий захід розпочався чудовим виступом шоу-гурту «Парне молоко» та ансамблю естрадного танцю «Глорія». За доброю традицією, учасників урочистостей щиросердно привітав міський голова Сергій Супрун. У вітальній промові очільника міста прозвучали слова вдячності працівникам соціальної сфери за щоденну якісну, професійну роботу. Сергій Андрійович підкреслив, що саме у цій сфері працюють небайдужі, толерантні, уважні люди. «Низький уклін вам, шановні працівники соціальної сфери, за самовіддану працю, за добро, за чуйне серце. Нехай у ваших родинах, у нашій країні панують мир, злагода і любов. Слава Комсомольську! Слава Україні! Зі святом  усіх!», – наголосив керівник міста. До привітань міського голови приєдналася його заступник Надія Угнічева. Надія Дмитрівна сказала наступне: «Я пишаюся тим, що працівники соціальної сфери нашого міста завжди вирішують найскладніші питання містян. Бажаю вам мудрості, виваженості у прийнятті рішень, розуміння з боку керівництва та шани від людей, яким ви допомагаєте. Міцного здоров’я вам, благополуччя, родинного затишку».

За самовідданість, вірність обов’язку й покликанню, за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, удосконалення прийому та обслуговування громадян, які потребують підтримки, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята ряду працівників соціальної сфери оголосили подяку міського голови та нагородили Почесними грамотами виконавчого комітету Комсомольської міської ради.

У цей святковий вечір працівників соціальної сфери привітали представники керівництва освіти, охорони здоров’я, фізкультури і спорту, культури і туризму, КП «ДСОЦ «Горизонт». Гарний настрій дарували творчі колективи ПКіТ.