НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

4.11.2014, 11:44

На апаратній нараді за головування міського голови С.А.Супруна, яка відбулася 03 листопада у великій залі виконавчого комітету Комсомольської міської ради, розглядалися питання споживання природного газу відповідно до встановлених лімітів. У жовтні Комсомольськ перебрав ліміт на 100 тис. м³, на листопад дефіцит 600 тис. м³. До Полтавської обласної державної адміністрації направлено листа з проханням перерозподілу лімітів. Згідно з постановою Кабінету Міністрів регулювання розподілу в межах загальних лімітів на область допускається.

 

Питання використання альтернативних видів палива актуальне сьогодні. У кінці минулого тижня на ЦТП №15 запустили котли, які працюють на деревині. Тому необхідно налагодити стабільну роботу котельні для забезпечення гарячою водою мешканців 15 мікрорайону. До міської влади звертаються інвестори з пропозиціями запровадження альтернативних видів палива й сировини як палива, виробництво яких планують розмістити в м.Комсомольську.

 

З початком опалювального сезону під час проведення пуско-налагоджувальних робіт системи опалення міста давали певні збої, пов’язані зі встановленням гідравлічного режиму. Сьогодні система нормалізувалася, не було аварійних ситуацій, тому що вчасно виконали заміни аварійних ділянок трубопроводів, інженерної інфраструктури. Проблеми, що виникали в 10 і 12 мікрорайонах, з’ясовані й усунені.

 

До виконавчого комітету надійшов інформаційний лист від Асоціації міст України щодо роботи АМУ по захисту інтересів місцевого самоврядування, де вказана низка нормативно-правових актів, спрямованих на розширення повноважень органів місцевого самоврядування, децентралізацію фінансових ресурсів та зміцнення матеріально-фінансової основи місцевого самоврядування, запровадження нових підходів щодо регулювання сфери житлово-комунальних та земельних відносин, реформування системи охорони здоров’я, удосконалення механізмів надання соціальних послуг.

 

Міський голова порушив питання роботи з переселенцями. Станом на 01.11.2014р. 9 сімей виїхало, 28 приїхало, вони стають офіційно на облік. Згідно з  постановою №505 призначається допомога. 186 сімей (369 осіб) звернулося в УПСЗН за призначенням допомоги. С.А.Супрун поцікавився станом температурного режиму в приміщеннях КП «Готель «Славутич», де проживають переселенці, і  дав доручення директору ДЖКГ Василюку П.Б. перевірити роботу автономної котельні.

 

Міський голова С.А.Супрун підняв питання проведення вакцинації, наголосив на необхідності визначення переліку структурних підрозділів, які максимально спілкуються з населенням. Заступник міського голови Н.Д.Угнічева ознайомила присутніх із листом ПОДА щодо забезпечення охоплення вакцинацією усіх груп медичного, епідемічного та професійного ризику. Начальник управління охорони здоров’я Ю.В.Ковпак зазначив, що провести щеплення можна в госпрозрахунковій поліклініці, попередньо зробивши заявку, вартість однієї вакцини 130-440 грн.

 

Міський голова поінформував про проведення Торговою промисловою палатою 12-14 листопада 2014 року в м.Кременчуці в міському Палаці культури ІХ Міжрегіональної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра», на яку запрошують учнів 9-11 класів із Комсомольська. Вищі навчальні заклади будуть презентувати свої можливості.

 

Також Сергій Андрійович акцентував увагу на проведенні 13 листопада в м.Комсомольську у великій залі ПКіТ громадських слухань щодо подальшого розміщення пам’ятника В.І.Леніну на площі біля будівлі міської ради.