ПІДГОТОВКА ДО ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ТРИВАЄ

5.11.2014, 14:27

Сьогодні у міськвиконкомі відбулося засідання оргкомітету по підготовці та проведенню громадських слухань на тему «Про доцільність розташування пам’ятника В.І.Леніну на площі біля будівлі Комсомольської міської ради Полтавської області», що відбудуться 13.11.2014 року в Палаці культури і творчості.

 

Засідання вів міський голова С.А.Супрун. До складу оргкомітету увійшли міський голова, секретар Комсомольської міської ради, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, директор музею, Палацу культури і творчості, начальник міського статистичного управління, голова громадської ради при Комсомольській міській раді. На захід були запрошені представники ЗМІ.

 

Робоча група відпрацювала організаційні моменти, узгодила план підготовки та проведення заходу. Міський голова зазначив, що громадські слухання є елементом стабільної демократії, одним з ефективних інструментів підвищення участі громадськості у процесі самоврядування. Тому необхідно створити всі умови, щоб захід пройшов цивілізовано за принципом прозорості та недопустимості дискримінації за ознаками політичних поглядів, партійної належності, віку, віросповідання, національності та інше.

 

Нагадаємо, що громадські слухання з теми «Про доцільність розташування пам'ятника В.І.Леніну на площі біля будівлі Комсомольської міської ради Полтавської області» розпочнуться 13 листопада 2014 року о 15.00 у великій залі Палацу культури і творчості. Реєстрація учасників розпочнеться о 14.00. Делеговані представники від територіальної громади повинні обов’язково мати при собі паспорт, бо тільки представники територіальної громади Комсомольська мають право вирішувати долю пам’ятника. За більш детальною інформацією можна звертатися у виконком Комсомольської міської ради Полтавської області за адресою: вул. Миру, 24, кабінет 207, тел. 2-29-34.