МІСЬКА ВЛАДА ПРИВІТАЛА ПРАЦІВНИКІВ ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ

7.11.2014, 17:00

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, що відзначається в нашій державі 9 листопада, у м. Комсомольську відбувся святковий захід.

З професійним святом діячів культури привітали міський голова С.А.Супрун та заступник міського голови Н.Д.Угнічева, вручили відзнаки, квіти. У вітальному слові Сергій Андрійович відзначив високі досягнення творчих колективів міста, висловив їм глибоку вдячність за невтомну щоденну працю, побажав миру, злагоди, нових творчих здобутків.

 

Надія Дмитрівна приєдналася до щирих вітань міського голови, зазначила, що саме працівники культури своєю плідною працею звеличують наш край, зберігають національні традиції, несуть культуру та духовність у маси, примножують успіхи та перспективи.

 

Начальник відділу культури і туризму І.І.Зеленська прозвітувала про результати роботи галузі культури за 10 місяців 2014 року, адресувала колегам найтепліші вітальні слова, найщиріші побажання. Ірина Іванівна, директор КП «Комсомольський міський Палац культури і творчості» О.В.Меренков вручили творчим колективам дипломи управління культури ПОДА за високу виконавську майстерність в обласному огляді народної творчості «Квітуй, прекрасна батьківська Земля!» на відзначення 200 річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, активну творчу діяльність, розвиток і популяризацію аматорського мистецтва Полтавщини; грамоти відділу культури і туризму - за високий професіоналізм та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Працівників культури м. Комсомольська привітали також представники трудових колективів управління охорони здоров’я, управління праці та соціального захисту населення, міського відділу освіти, відділу фізичної культури та спорту, директори КП «Комсомольський міський Палац культури і творчості», Комсомольського історично-краєзнавчого музею, завідуючий музеєм ВАТ «Полтавський ГЗК».

Юні артисти потішили гостей яскравими національними художніми номерами та в черговий раз довели, що працівники культури – це творчі й багатогранні особистості, які вміють дарувати радість та естетичне задоволення навіть у такий непростий для нашої держави час.