ЩЕ ОДИН КРОК ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ДОБРОБУТУ

11.11.2014, 10:43

Нещодавно в міському парку культури і відпочинку з’явилися нові ліхтарі. Вони прикрасили одну з головних його алей вишуканими венеціанськими візерунками, освітили яскравим світлом. Такий подарунок зробив містянам народний депутат України Костянтин Жеваго.

 

Перший заступник міського голови Дмитро Биков погодився прокоментувати історію нового придбання. Реконструкція парку триває вже кілька років. Для естетичного задоволення комсомольчан у самому серці парку реконструювали фонтан, облаштували тротуар навколо нього сучасною плиткою в стилі «старе місто», відремонтували літню естраду, для молоді встановили скейт-парк. Бажання зробити місто по-європейськи красивим переросло в нову ідею встановити   старовинні литі чавунні ліхтарі, що стануть продовженням концепції «старе місто». Саме такі ліхтарі прикрашали європейські містечка 400-500 років тому, вони до сих пір милують око містян і туристів. Тепер така ж архітектура прикрашатиме і наш парк. На добру згадку про радісну подію на кожному ліхтарі ужгородські виробники залишили надпис «Комсомольськ 2014». Перший заступник міського голови повідомив, що в парку встановлено 10 ліхтарів, 5 аналогічних - біля Трьохсвятительського храму. Усі ліхтарі оснащено енергозберігаючими лампами.

 

Дмитро Геннадійович закликав комсомольчан дбайливо ставитися до майна територіальної громади. Боляче дивитися, коли дороговартісні подарунки Комсомольську втрачають лоск, охайність та привабливість, перетворюються на руїни завдяки вандалам.