АКТОВУ ЗАЛУ ВІДРЕМОНТОВАНО

10.11.2014, 08:32

Минулого тижня перший заступник міського голови Д.Г.Биков завітав на оглядини у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6. Тут за кошти Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», засновниками якого є народний депутат К.В.Жеваго, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоус, відремонтовано актову залу, що зможе вмістити 200-220 осіб.

 

Дмитро Геннадійович зазначив, що капітальні роботи тривають вже 3 рік поспіль, за цей час відремонтували крівлю,  утеплили декілька стін, встановили нові металопластикові вікна, облаштували вентиляцію,  відремонтували сцену, підлогу, виконали ремонт приміщення в сучасному стилі, на що витратили близько 1 млн. грн. Нова вентиляційна система, що працює і на підігрів, і на охолодження повітря, коштувала 200 тис. грн.  На 2015 рік за рахунок Благодійного фонду запланували утеплити ще 1 стіну, придбати нові крісла. Можливо у майбутньому в актовій залі можна було  б встановити радіорубку чи обладнання для перегляду навчальних фільмів. Таку залу також можна використовувати і для інших загальноміських заходів.

 

 Директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 В.М.Усатенко висловила міській владі  та  Благодійному фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» глибоку вдячність за підтримку та турботу.