КОМСОМОЛЬЧАНИ ПОДЯКУВАЛИ ВЛАДІ ЗА ОСВІТЛЕННЯ

12.11.2014, 10:04

Учора представники влади на чолі з міським головою С.А.Супруном у ході робочого візиту оглянули результати роботи КП «Міськсвітло» з встановлення нових ліхтарів уздовж пішохідної доріжки внутрішньоквартального проходу від вулиці Добровольського до вулиці Портової.   Під час візиту були присутні перший заступник міського голови Д.Г.Биков, директор департаменту житлово-комунального господарства П.Б.Василюк, директор КП «Міськсвітло» В.В.Михайлик, представники ЗМІ.

 

Присутні пройшлися пішохідною доріжкою, оглянули територію, обговорили подальші плани стосовно її благоустрою. Вдячні мешканці зупинялися та дякували міському голові за освітлення мікрорайону. Незважаючи на складну фінансову ситуацію в міському бюджеті, владі все ж вдалося зробити подарунок комсомольчанам. Встановлено 19 сучасних красивих ліхтарів з оцинкованим корпусом та 4 прожектори.

 

Сергій Андрійович прокоментував: «Нові ліхтарі встановлено згідно з загальноміською програмою, затвердженою депутатським корпусом Комсомольської міської ради, на загальну суму коштів 173 тис. грн. Жителі мікрорайону задоволені, але звертаються до міської влади з проханнями вирішити їх нагальні проблеми: облаштувати доріжку, тротуари. Ми плануємо продовжувати реалізацію проекту в 2015 році, виходячи з можливостей міського бюджету».