ІХ МІЖРЕГІОНАЛЬНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА «ОСВІТА ТА КАР'ЄРА» ВІДКРИТА

13.11.2014, 11:24

12 листопада 2014 року у Кременчуцькому міському палаці культури відбулося відкриття ІХ Міжрегіональної спеціалізованої виставки «Освіта та кар'єра», яка стала важливою подією в житті міста й Полтавщини.

 Виставка «Освіта та кар'єра» проводиться в місті Кременчуці вже п'ятий рік поспіль за сприяння Кременчуцької міської ради, міського управління освіти, Кременчуцького районного відділу освіти, Комсомольської міської ради. Організаторами дійства вкотре виступають Полтавська торгово-промислова палата і Кременчуцьке відділення Полтавської торгово-промислової палати.

На урочистому відкритті виставки до присутніх звернулися начальник управління освіти м.Кременчука Геннадій Федорович Москалик, заступник Комсомольського міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, директор Кременчуцького відділення Полтавської торгово-промислової палати Віктор Петрович Гинькут, представники навчальних закладів, які презентують на виставці свою діяльність у сфері освіти.


 Надія Дмитрівна привітала учасників виставки з її відкриттям, наголосила: «Регіональна виставка є наймасштабнішою та рейтинговою освітянською виставкою на теренах Полтавщини, яка допоможе випускникам загальноосвітніх шкіл 2015 року визначити шляхи здобуття вищої освіти. Вона стане одним із найбільш ефективних засобів залучення майбутніх абітурієнтів до навчання у вищих навчальних закладах».


Серед учасників виставки «Освіта та кар’єра» навчальні заклади міст Кременчука, Харкова, Полтави, Києва, Запоріжжя.


Випускники загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних училищ, ліцеїв, коледжів, студенти, батьки, які відвідають виставку, ознайомляться та отримають корисну інформацію щодо напрямків навчання, прохідний бал, вартість навчання за контрактом, умови розміщення і проживання та інше.