КРАЩИЙ ЗА ПРОФЕСІЄЮ

14.11.2014, 13:34

12 листопада 2014 року у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбувся І тур обласного конкурсу «Кращий за професією» серед посадових осіб органів місцевого самоврядування Полтавської області. Участь у конкурсі від м. Комсомольська взяв головний спеціаліст юридичного відділу І.В.Чернявський. Начальника відділу кадрового забезпечення виконавчого комітету Комсомольської міської ради Г.І.Кириченко запросили в журі конкурсу.

 

Метою даного фахового конкурсу є підвищення професіоналізму і творчої активності посадових осіб місцевого самоврядування.

 

Відповідно до положення обласний конкурс проводиться в  два тури за 3 номінаціями:

   «Кращий сільський, селищний, міський голова»;

   «Краща посадова особа сільської, селищної, міської ради»;

   «Краща посадова особа районної, обласної ради».

 

  І тур обласного конкурсу «Кращий за професією» серед посадових осіб органів місцевого самоврядування відбувся у  4 округах регіону (м.  Полтава, м. Кременчук, м. Миргород, м. Лубни)  на базі міських або районних рад.

 

Зокрема, у Кременчуці за звання кращий за професією змагалися 17 працівників органів місцевого самоврядування з Кременчука та Комсомольська, Кременчуцького, Глобинського, Семенівського, Козельщанського, Кобеляцького районів Полтавської області. Переможцями у двох номінаціях 1 туру обласного конкурсу стали кременчужани.

 

Вже у третій декаді листопада 2014 року переможців 1 туру обласного конкурсу «Кращий за професією» серед посадових осіб органів місцевого самоврядування буде делеговано в Полтаву, де має відбутися фінал даного фахового конкурсу.

 

За матеріалами сайту http://www.kremen.gov.ua/news