Оголошення!

14.11.2014, 14:11

Управління архітектури і містобудування Комсомольської міської ради Полтавської області інформує про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до виготовлення звітів з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу на конкурентних засадах, який відбудеться 27 листопада 2014 року о 09 годині в приміщенні кабінету № 114 (І поверх) виконавчого комітету Комсомольської міської ради (вул. Миру,24).

Адреси земельних ділянок:

  1. м. Комсомольськ, вул. Леніна, 44, загальною площею 0,0272 га, категорія земель – для комерційного використання, для розташування міні-магазину, літнього майданчика, кафетерію.
  2. м. Комсомольськ, вул. Будівельників, 39-Г, загальною площею 0,1146 га, категорія земель – для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, для розташування та обслуговування станції технічного обслуговування.
  3. м. Комсомольськ, вул. Будівельників, 64, загальною площею 2,1024 га, категорія земель – землі добувної промисловості, під розміщення бази спеціалізованого цеху по виробництву вибухових робіт.

Для участі в конкурсі претенденти мають подати конкурсну документацію за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) в управління архітектури і містобудування Комсомольської міської ради Полтавської області, секретарю конкурсної комісії Охтирській Ользі Володимирівні (вул. Миру, 24, І поверх, каб. 121, тел. 2-28-46). Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті. До документів, поданих на конкурс із відбору суб’єктів оціночної діяльності, належать:

  • заяву на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • нотаріально посвідчену копію статуту. При цьому, якщо Експерт не менше двох разів брав участь у таких конкурсах, то він може подати до Комісії взамін нотаріально посвідченої копії статуту письмову інформацію про те, що з часу проведення попереднього конкурсу в статуті учасника конкурсу не відбулося ніяких змін;
  • копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та які залучаються до виконання оцінки;
  • копію сертифіката, виданого у встановленому законом порядку;
  • документ, що містить відомості щодо його досвіду роботи та досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі, завірений заявником;
  • конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт по оцінці земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Конкурсна комісія розглядатиме лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт відповідатиме вимогам чинного законодавства.

У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, Положенню про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою, а також у разі подання неповного пакета документів, заява на участь у конкурсі не приймається і заявник як учасник конкурсу не реєструється.»

 

 

 

Начальник
Л.В.Кириченко