НА СЕСІЇ КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

18.11.2014, 13:32

18 листопада 2014 року відбулося засідання п’ятдесят першої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області шостого скликання.

 

Міський голова Сергій Андрійович Супрун прозвітував перед депутатами, керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Комсомольської міської ради про діяльність виконавчих органів Комсомольської міської ради у 2014 році.

 

Секретар Комсомольської міської ради Світлана Олександрівна Калашнік винесла на затвердження резолюцію щодо демонтажу пам’ятника В.І.Леніну на площі біля будівлі виконкому, прийняту переважною більшістю голосів на громадських слуханнях, які відбулися 13 листопада 2014 року за участю депутатів обласної ради від міста Комсомольська, депутатів Комсомольської міської ради, членів виконавчого комітету, Почесних громадян міста, представників громадської ради при Комсомольській міській раді, органу самоорганізації населення, представників трудових колективів підприємств, організацій, закладів міста, профспілкових та громадських організацій, представників політичних партій та громадських об'єднань громадян, представників засобів масової інформації міста.

 

Депутати затвердили резолюцію громадських слухань.

 

У ході роботи депутати внесли зміни у рішення 49 сесії  6 скликання Комсомольської міської ради Полтавської області від 16.09.2014р. «Про Положення про порядок формування та затвердження списку присяжних та народних засідателів Комсомольського міського суду Полтавської області» й затвердили список народних засідателів Комсомольського міського суду Полтавської області; внесли зміни у додаток до рішення 47 сесії 6 скликання «Про затвердження заходів по виконанню програми «Розвиток міських доріг» на 2014 рік».

 

Виконуюча обов’язки начальника фінансового управління Алла Іванівна Говорун прозвітувала про виконання міського бюджету за 9 місяців 2014 року і про внесення змін до показників міського бюджету на 2014 рік. За поданням листів головних розпорядників коштів з виробничою необхідністю здійснити пересування асигнувань на виконком Комсомольської міської ради на суму 20 500 грн. на оплату типографських послуг; на управління охорони здоров’я на суму 10 892 грн. для забезпечення медикаментами та харчуванням громадян, які тимчасово перебувають в місті (переселенці); на управління праці та соціального захисту населення на суму 3 675 грн. на поховання громадян за рішенням виконавчого комітету «Про надання допомоги на поховання».

 

Також депутати розглянули питання економічного розвитку та ресурсів, питання поновлення прав користування земельними ділянками, питання архітектури і містобудування.