ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

19.11.2014, 16:45

18 листопада у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради відбулося засідання круглого столу з теми «Взаємодія влади і громади з питань надання допомоги вимушеним переселенцям, мобілізованим в зону бойових дій військовим, їх сім’ям» з ініціативи міського голови С.А.Супруна. У зустрічі взяли участь заступники міського голови, депутати Комсомольської міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, її виконавчого комітету, волонтери міста з числа підприємців, релігійних організацій, громадських активістів. Захід мав на меті згуртувати роботу влади та громади в напрямку надання допомоги вимушеним переселенцям, військовим, мобілізованим в зону бойових дій, їх сім’ям, окреслити нагальні проблеми, відпрацювати разом конструктивні пропозиції.

У вступній промові міський голова наголосив, що сьогодні в таких складних суспільно-політичних та економічних умовах необхідно скоординувати зусилля територіальної громади, висловив вдячність службовцям та волонтерам за виконану роботу, ініціативу, активність.

Начальник управління праці та соціального захисту населення С.П.Чернявська, директор ТЦСО «Калина» Л.В.Бабич, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О.О.Запсельська розповіли про виконану роботу в напрямку надання допомоги вимушеним переселенцям, військовим, що проходять службу в зоні бойових дій, їх сім’ям.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко доповіла про завершення акції по збору коштів для потреб міст-членів АМУ, у ході якої зібрано 10 393 грн.

Начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Н.Р.Карпець доповіла про організацію навчання населення щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

Волонтери й громадські активісти розповіли про проведену роботу, озвучили проблеми, з якими стикаються, висловили пропозиції стосовно подальшої спільної роботи.

Сергій Андрійович уважно вислухав громадських активістів, волонтерів, які поінформували про результати своєї діяльності стосовно надання допомоги переселенцям, які приїхали в Комсомольськ, військовим, які перебувають в зоні бойових дій, та їх родинам.

За результатами спільного засідання вирішили й надалі активно продовжувати роботу щодо забезпечення стабільності роботи об’єктів життєзабезпечення, організації навчання населення дій у надзвичайній ситуації; координувати роботу волонтерів за напрямком надання допомоги мобілізованим в зону бойових дій військовим, їх сім’ям.