ДЕПУТАТИ МІСЬКОЇ РАДИ ВІДВІДАЛИ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 1 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ЕКОНОМІКИ І ПРАВА

21.11.2014, 08:42

Депутати Комсомольської міської ради на чолі з секретарем міськради Світланою Олександрівною Калашнік 19 листопада у День депутата були запрошені до ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням економіки і права, де в рамках тижня української культури проходило родинне свято.

 

Участь у заході також взяли заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева, начальник міського відділу освіти Ірина Володимирівна Шошина, начальник управління охорони здоров’я Юрій Васильович Ковпак, начальник управління праці та соціального захисту населення Світлана Петрівна Чернявська, голова громадської ради Дмитро Вікторович Вінівітін, представники відділу освіти та міського методичного кабінету, ЗМІ.

 

Почесних гостей зустрічала директор ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Наталія Анатоліївна Тягай – Заслужений працівник освіти, вчитель-методист, вчитель вищої категорії, представники трудового, педагогічного та учнівського колективів навчального закладу. На знак щирої поваги гостей тут зустріли у вишиванках та з духмяним хлібом на вишитому рушнику.
 

 

С.О.Калашнік у вступному слові подякувала господарям за гостинність, окреслила мету та завдання робочого візиту депутатського корпусу. Світлана Олександрівна підкреслила, що наше майбутнє залежить від того, які умови для отримання знань ми сьогодні створимо для підростаючого покоління.

 

Запропонований план робочого візиту був насичений цікавими та різноманітними заходами. У фойє школи гості мали можливість ознайомитися із експонатами виставки українського народного традиційного вбрання, серед якого – давні сорочки-вишиванки, плахти, рушники. Не залишив байдужими учасників зібрання святковий концерт учнів 2-В класу, який пройшов під гаслом «Якщо зміцніє хоч 1 родина, міцніше стане наша Україна». Малюки продемонстрували артистизм та таланти у співах, декламації віршів, нагадали дорослим, що найважливіше у світі - родина. Заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева від імені всіх гостей щиросердно подякувала маленьким артистам за гарний виступ та чудовий настрій.

 

З піднесеним настроєм учасники заходу завітали до зразкового шкільного музею народознавства «Диво», який є гордістю навчального закладу. Заступник директора з виховної роботи Наталія Петрівна Манько розповіла гостям про історію створення музею, появи у ньому ляльки-мотанки, зазначила, що в час, коли ІТ технології активно впроваджуються в життя та навчальний процес, у школі бережливо ставляться до вікових традицій, споконвічної культури українського народу. На базі музею працюють етно-майстерні, де діти мають можливість поринути у сиву давнину, збагатитися від народних майстрів вмінням та навичками у мистецтві рукоділля.

 

У ході візиту депутати відвідали сучасний кабінет фізики. Сергій Володимирович Залізняк, Заслужений учитель України, учитель фізики, розповів про використання новітньої техніки на уроках, провів з гостями тестові завдання. Подякував засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» - народному депутату України К.В.Жеваго, голові правління ВАТ «Полтавський ГЗК» В.В.Лотоусу за значну фінансову допомогу у придбанні приладів для прискорення процесу розуміння законів фізики.

 

Учитель інформатики Олександр Анатолійович Роман ознайомив присутніх із результатами роботи учнів 5, 6, 8 класів на факультативі з робототехніки, поділився планами щодо участі в Інтернет-олімпіадах з інформатики. Продемонстрував бої сумо роботів, яких створено дітьми власноруч за допомогою сучасного конструктора LEGO, що містить сенсори, двигуни, програмні блоки.

 

Ольга Володимирівна Роман, учитель української мови, літератури та медіакультури, презентувала можливості організації та проведення уроків у надсучасному Apple-класі. Ідея застосування планшетних технологій у навчальному процесі була запропонована першим заступником міського голови Д.Г.Биковим, втілена в життя завдяки фінансовій підтримці Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». Інновації системно впроваджуються в навчальному процесі педагогічним колективом ЗОШ № 1, а учні з радістю використовують IT-технології на уроках та позакласних годинах. Депутати міської ради переглянули короткометражні мультиплікаційні фільми, що створили учні.

 

Наостанок директор ПП «ВКФ «Мрія» А.Ю.Лур’є, яка займається організацією харчування в усіх навчальних закладах міста, проінформувала про результати своєї роботи, прокоментувала меню та вартість шкільних обідів.