НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДИРЕКТОРІВ ШКІЛ МІСТА ТА ЇХ ЗАСТУПНИКІВ

21.11.2014, 09:09

20 листопада в навчально-виховному комплексі імені Л.І.Бугаєвської «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 – Ліцей» Комсомольської міської ради Полтавської області відбувся науково-методичний семінар «Транспарентність в управлінні сучасним загальноосвітнім закладом як запорука задоволення запитів територіальної громади міста».

 

Учасниками роботи семінару були заступник міського голови Н.Д.Угнічева, проректор з науково-методичної роботи ПОІППО ім.М.В.Остроградського М.В.Кирилюк, доктор педагогічних наук, професор, науковий керівник програми «Школа як осередок розвитку громади» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України, член Громадської ради при Національному агентстві України з питань державної служби, член експертної ради МОН України з розробки підручників Л.І.Даниленко, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка кафедри менеджменту освіти ПОІППО ім.М.В.Остроградського С.В.Королюк, начальник відділу освіти І.В.Шошина, завідувач міського методичного кабінету С.І.Негода, представники відділу освіти, методисти, директори шкіл міста та їх заступники з навчально-виховної роботи, педагоги НВК.

 

Під час відкриття семінару заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева привітала присутніх зі святом науки і практики в стінах НВК ім.Л.І.Бугаєвської, побажала плідної роботи у ході зустрічі й запевнила гостей, що педагогічна громада Комсомольська гідно тримає високий рівень освіти.

 

Про теоретичні засади управління школою як відкритою соціально-педагогічною системою розповіла педагогам Лідія Іванівна Даниленко. Педагогічний колектив НВК на чолі з директором Аллою Миколаївною Тузіковою познайомили колег із досвідом роботи навчального закладу через транспарентність в управлінні як запоруку задоволення запитів територіальної громади міста. Розкрили інновації у формуванні успішного випускника НВК, партнерство бізнесу та школи як шляху до результативної базової економічної освіти, розповіли про досвід із формування екологічної свідомості учнів, відкритість учнівського колективу до співробітництва з громадою.

 

Для учасників семінару Світлана Вікторівна Королюк провела тренінг «Принципи відкритості в моделі громадсько активної школи».

По закінченні заходу були прийняті рекомендації науково-методичного семінару «Транспарентність в управлінні сучасним загальноосвітнім закладом як запорука задоволення запитів територіальної громади міста».