ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

26.11.2014, 10:17

25 листопада в малій залі виконавчого комітету міської ради пройшло чергове засідання виконавчого комітету. Вів засідання перший заступник міського голови Дмитро Геннадійович Биков.

На початку засідання заслухали питання Комсомольського міського центру зайнятості про організацію громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру в 2015 році.

 

Василенко Л.П. - начальник служби у справах дітей прокоментувала проекти рішень, що стосуються роботи структурного підрозділу.

 

Наступними були розглянуті питання житлово-комунального господарства. Про внесення змін в додаток до рішення виконкому від 30.08.2005 року № 366 «Про затвердження площ прибудинкових територій житлових будинків комунальної форми власності» доповіла Кулакова Ю.П. – головний спеціаліст відділу фінансів та економіки ДЖКГ. У ході засідання розглянуто питання про встановлення тарифу, його структури, періодичності та строків надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій за адресами вул. Добровольського, буд. 97 та вул. Портова, буд. 1. Члени виконавчого комітету підтримали проекти рішень.

 

Обговорено питання економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, схвалено проект Програми економічного і соціального розвитку міста Комсомольськ на 2015 рік. 

 

Директор КЖЕП № 5 Н.Б.Туменко доповіла про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 9 місяців 2014 року. Акцентувала увагу присутніх на проблемі зростання числа боржників по оплаті комунальних послуг. Дмитро Геннадійович взяв питання на особистий контроль, доручив директору КЖЕПу №5 підготувати та надати повний перелік боржників.

 

Зупинилися на розгляді звіту директора КВП «Комсомольсктеплоенерго» М.М.Лихожона про результати фінансово-господарської діяльності комунального виробничого підприємства «Комсомольськтеплоенерго» за 9 місяців 2014 року.

 

Головний лікар поліклініки «Медичний центр ПМСД» А.В.Ковпак поінформувала про результати фінансово-господарської діяльності закладу, стан справ у напрямку проведення щеплень у місті, забезпечення закладу молодими фахівцями, розвиток матеріально-технічної бази. Д.Г.Биков повідомив приємну новину - днями за кошти народного депутата України Костянтина Валентиновича Жеваго, засновника Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», за сприяння голови правління ВАТ «Полтавського ГЗК» Віктора Вікторовича Лотоуса для закладу придбано новий автомобіль «Renault», що має подовжену частину для розташування носилок.

 

Заслухали звіти керівників закладів охорони здоров’я про результати фінансово-господарської діяльності закладів (Комсомольської міської стоматологічної поліклініки, Комсомольського центру первинної медико-санітарної допомоги, Комсомольської міської лікарні) за 9 місяців 2014 року. Заступник міського голови Надія Дмитрівна Угнічева звернула увагу головного лікаря Комсомольської міської лікарні К.А.Шкляра на необхідності систематично проводити роботу із завідувачами відділень у напрямку покращення умов перебування хворих у міській лікарні.

 

Розглянули ряд питань про списання основних засобів з балансу Комсомольської міської лікарні, відділу фізичної культури та спорту, про надання громадським організаціям у безоплатне строкове користування нежитлових приміщень та майна, що перебувають у комунальній власності.

 

Начальник житлового відділу І.О.Киричок озвучила проекти рішень, що стосуються питань квартирного обліку та надання кімнат у гуртожитках.

 

Наостанок члени виконкому розглянули питання архітектури та містобудування, схвалили проекти рішень.