КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВУВКГ» КОМСОМОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ІНФОРМУЄ

26.11.2014, 13:31

Комунальне підприємство «ВУВКГ» Комсомольської міської ради» (Ліцензіат) розпочало розробку інвестиційної програми на 2015 рік.

 

Мета програми - визначення обґрунтованості запланованих Ліцензіатом капіталовкладень у структурі інвестиційної складової тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення за регульованим тарифом на принципах економічної доцільності, а також цільового використання коштів Ліцензіатом.

 

Заходи програми направлені на оновлення основних фондів, підвищення ефективності виробництва, забезпечення обліку природних та енергетичних витрат реалізації послуг, підвищення якості надання послуг, зменшення технологічних витрат та втрат, охорону навколишнього природного середовища. Загальний обсяг вартості виконання заходів становить 1 334,17 тис. грн.

 

Джерело фінансування – кошти, отримані від провадження ліцензованої діяльності ліцензіата, за рахунок амортизаційних відрахувань.

 

Основними заходами є:

  • Встановлення витратомірів на напірних колекторах КНС 1б;
  • Встановлення витратомірів на напірних колекторах насосної очищених стоків КОС;
  • Розробка схеми оптимізації роботи централізованого водопостачання м.Комсомольська, Полтавської обл. на базі гідравлічної моделі мереж водопостачання міста;
  • Технічне переоснащення зовнішніх водопровідних мереж із заміною запірної арматури м. Комсомольськ Полтавської обл. (по вул. Леніна, вул. Добровольського та вул. Гірників);
  • Реконструкція та техпереобладнання окремих об’єктів очисних споруд, обеззараження стічних вод на КОСу м. Комсомольську Полтавської обл.

 

Більш детальну інформацію можна отримати у виробничо-технічному відділі КП ВУВКГ за номерами ( 05348) 2-24-77, 2-17-14. Зауваження та пропозиції направляти за електронною адресою Ліцензіата: vodokanal@km.pl.ua та апарату управління НКРЕКП у м. Києві: box@nerc.gov.ua.

 

В.о. директора КП ВУВКГ
О.О. Пурик