ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ БАТЬКІВСЬКОГО ЛЕКТОРІЮ «ПРОСВІТА»

26.11.2014, 14:12

20 листопада 2014 року Комсомольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням математики радо вітала представників батьківської громади.

«Відповідальність за життя та здоров’я дітей» - саме ця тема відкрила цикл засідань батьківського лекторію «Просвіта». Напередодні відзначення Всесвітнього дня протидії насильству щодо жінок та дітей і початку Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» тема була вельми актуальною.

Батьки мали змогу поспілкуватися зі старшим оперуповноваженим КМСД майором міліції Т.В.Мироновою. Тетяна Володимирівна розповіла про види насильства, вплив на підлітків вуличних компаній та складні стосунки у сім’ях, де є вітчим чи мачуха, детально зупинилася на відповідальності батьків за правопорушення дітей.

Заступник директора з виховної роботи Масляник Н.Ю. у своєму виступі наголосила на ролі батьків у формуванні особистості дитини, розвитку її загальнолюдських якостей. Голова Комсомольської міської організації Червоного Хреста Сищенко Н.Я. повідомила присутнім про діяльність цієї організації та ініціативи щодо допомоги українській армії, закликала долучитися до цієї благородної місії.

Слова англійського прислів’я «Не виховуйте дітей, все одно вони будуть схожі на Вас, виховуйте себе!» стали головним гаслом цієї зустрічі.
 

 

Заступник директора з виховної роботи
Н.Ю.Масляник