У Комсомольській ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 реалізується мікропроект «Енергія в школах міста»

28.11.2014, 13:16

У рамках реалізації  шкільного мікропроекту «Енергія в школах міста»,  який є частиною реалізації Проекту українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» 27 листопада 2014 року в Комсомольській ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 відбулася зустріч учасників проекту з міжнародним експертом  проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» Йоргом Акерманном.
Виховання у молоді ощадливого ставлення до енергії, що є запорукою сталого енергетичного розвитку Комсомольська і всієї України – основна мета мікропроекту.
Протягом чотирьох годин представники проекту спілкувалися з директором, робочою групою по впровадженню проекту, оглянули школу для надання рекомендацій  з підвищення енергоефективності. В ході спілкування з міжнародним експертом творча учнівська група переглянула запропоновану ним презентацію, обмінялися думками та досвідом щодо робочих моментів, визначили кращі плакати з енергозбереження.
Для експерта першим заступником міського голови Биковим Д.Г. була проведена ознайомча екскурсія на ВАТ «Полтавський ГЗК».
 
Барскова Н.С., методист ММК