КОМСОМОЛЬСЬК ВІНШУЄ ПЕРШОПРОХІДЦІВ

1.12.2014, 10:02

Напередодні родинного свята всіх комсомольчан – Дня Першопрохідців – Палац культури і творчості гостинно розчинив двері великої концертної зали. Сьогодні у залі не було вільних місць, панувала урочиста й водночас тепла й затишна атмосфера. Комсомольчани вітали, так званих, батьків міста, тих, хто в 60-ті були першими біля станків, у кар’єрі, на будівництві міста й комбінату. У далекі роки минулого століття працьовиті, успішні, наполегливі молоді юнаки та дівчата творили сьогодення. Вони подарували місту кращі роки свого життя, будували його цеглина до цеглини, вкладаючи душу й серце. І, мабуть, саме тому наше місто сповнене любов’ю, щирістю, добротою та теплом людських сердець, про що неодноразово говорять його гості. І Комсомольськ завдячує їм своїм розвитком, квітне, стає щороку гарнішим. Сьогодні ВАТ «Полтавський ГЗК» - гігант чорної металургії України, успішне та всесвітньовідоме підприємство. Неймовірна гордість за високі досягнення комбінату та Комсомольська переповнює серця сивочолих першопрохідців. З почуттям виконаного обов’язку, з високо піднятою головою вони сьогодні приймали найщиріші вітання від представників міської влади, керівництва ВАТ «Полтавський ГЗК», територіальної громади.

 

На урочистий захід завітали почесні гості: перший заступник міського голови Дмитро Биков, секретар Комсомольської міської ради Світлана Калашнік, заступник міського голови Надія Угнічева, голова правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус.

 

На честь засновників Комсомольська від першого заступника міського голови Дмитра Бикова, голови правління ВАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса пролунали слова вдячності за неоціненний вклад у розвиток міста та підприємства, сердечні вітання та побажання міцного здоров’я, довгих років щасливого життя, добробуту, миру та злагоди. Дмитро Геннадійович передав першопрохідцям міста від народного депутата України Костянтина Жеваго вдячність за багаторічну наполегливу працю, стійкість та цілеспрямованість, вітання зі святом. Разом з очільником комбінату вони вручили Подяки міського голови, квіти та грошові винагороди.

 

Із вітальними словами до присутніх звернулися голова клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» В.М.Лісняк, голова спілки «Першозасновників» ВАТ «ПГЗК» А.М.Антонець.

 

Справжнім святковим подарунком для всіх стали виступи творчих колективів Палацу культури та творчості, ансамблю пісні і танцю «Полтава».