АПАРАТНА НАРАДА

2.12.2014, 15:24

У великій залі виконкому Комсомольської міської ради пройшла чергова апаратна нарада за головування першого заступника міського голови Дмитра Бикова.

 

Перший заступник міського голови зупинився на основних аспектах суспільно-політичної ситуації в країні, які мають значний вплив на життєдіяльність міста. Висловив сподівання, що після підписання коаліційної угоди між партіями, які пройшли у Верховну Раду за підсумками останніх виборів, у державі розпочнеться реформування. Зокрема довгоочікуваним  є реформування місцевого самоврядування, що базується на децентралізації влади. Дуже важливою та непростою сьогодні є задача вдалого проведення  опалювального сезону, забезпечення стабільної роботи на ВАТ «Полтавський ГЗК».

 

Протягом цього досить складного періоду в житті держави все ж сталися і позитивні для Комсомольська зміни: повернення різниці в тарифах за газ КВП «Комсомольськтеплоенерго», зменшення кредиторської заборгованості по місту. Начальник Управління Державної казначейської служби України в м. Комсомольську В.І.Забело повідомила, що кредиторська заборгованість на сьогодні становить близько 3 млн. грн., з них згідно з платіжними дорученнями - 1,5 млн. грн.

 

Комсомольськ активно працює у напрямку реалізації прогресивних енергозберігаючих реформ. У рамках шкільного мікропроекту «Енергія в школах міста»,  який є частиною Проекту українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах», 27 листопада 2014 року в Комсомольській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 відбулася зустріч учасників проекту з міжнародним  експертом  Йоргом Акерманном. У ході зустрічі міжнародний  експерт  оглянув школу, ДНЗ «Золота рибка», відзначив роботу комсомольчан у напрямку енергозбереження, дав рекомендації щодо підвищення енергоефективності в бюджетних закладах, установах. Перший заступник міського голови зазначив, що виховання у молоді заощадливого ставлення до енергії – добра справа, яка стане запорукою сталого енергетичного розвитку Комсомольська в майбутньому. Йорг Акерманн також побував на ВАТ «Полтавський ГЗК», був вражений масштабами виробництва, сучасною технікою підприємства.

 

У роботі Проекту українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» задіяні фахівці департаменту економічного розвитку та ресурсів (директор департаменту Ольга Овчиннікова), департаменту житлово-комунального господарства (начальник відділу Жанна Неклюдова). Дмитро Геннадійович зазначив, що за 4 місяці спільної роботи вже з’явилися результати. За фінансової підтримки проекту GIZ та Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» в 34 бюджетних закладах міста впроваджено інформаційну систему енергомоніторингу вартістю 53 тис. грн., що дозволяє здійснювати моніторинг і оцінку пооб'єктного споживання енергоресурсів у будівлях та приміщеннях. Крім того, за технічної допомоги проекту GIZ оформлена заявка та розроблено бізнес-план для отримання кредитних коштів від НЕФКО для реалізації проекту реконструкції вуличного освітлення міста. Проект передбачає заміну 287 електроопор та світильників на енергозберігаючі на загальну суму 4 млн. грн. НЕФКО надає міській раді кредит у сумі 3,5 млн. грн. під 3% річних строком на 5 років. Співфінансування з боку міського бюджету складає 10% від загальної вартості проекту. На даний час заявку м. Комсомольська затверджено, очікується кредитна пропозиція від НЕФКО.

 

У ході наради перший заступник міського голови поцікавився умовами перебування переселенців зі сходу України та АР Крим у готелі «Славутич». Робота з поліпшення умов їх життя у готелі взимку триває.

 

Заслухали звіт начальника Комсомольського МВ УМВС України в Полтавській області В.П.Зеленського про стан правопорушень у місті Комсомольську. Дмитро Геннадійович визначив кроки, які необхідно здійснити у напрямку відтворення патрульно-постової служби в м.Комсомольську, дав доручення голові правління ГО «Громадське формування з охорони громадського порядку «Міська міліція» С.О.Хряпі підготувати проект листа на управління УМВС України з вимогою укомплектувати таку службу в місті.

 

Перший заступник міського голови звернув увагу правоохоронних органів на проведення невідомими особами акцій по збору коштів для хворих дітей біля супермаркетів міста, доручив ЗМІ поінформувати містян про можливість шахрайства. Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Т.В.Оробченко повідомила: «Акції «Милосердя» за ініціативи міської влади завжди проводяться учнями ЗНЗ міста в супроводі учителів та представників міліції, про що попередньо інформують населення».

 

Розпочалася активна підготовка до новорічних свят. Наразі на Театральній площі встановлюється загальноміська ялинка, готуються святкові сценарії та новорічні подарунки. Дмитро Биков дав відповідним службам доручення щодо облаштування на міській площі різдвяного вертепу та святкової ілюмінації на вулицях міста, бо навіть в цих непростих умовах діти мають відчути радість свята. Згідно з програмою соціальної підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» для дітей пільгових категорій: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з обмеженими фізичними можливостями, дітей, постраждалих від аварії на ЧАЕС, дітей, які тимчасово перебувають у реабілітаційному центрі, цьогоріч приготували 1360 подарунків (з них 270 – для дітей із сімей-переселенців з Луганської та Донецької областей).

 

Перший заступник міського голови відзначив яскраві спортивні досягнення футбольного клубу «Гірник-Спорт», який посів ІІІ місце в першій лізі, побажав команді спортивних злетів у новому році.