ПОДА ВІДЗНАЧИЛА РОБОТУ ЗАСТУПНИКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ

3.12.2014, 14:40

У Полтаві за головуванням першого заступника голови Полтавської ОДА Олега Пругла відбулося розширене засідання колегії обласної державної адміністрації, участь в якому взяв заступник міського голови Юрій Муха.

 

На порядок денний винесли 2 питання:

1. Про виконання медико-технологічних стандартів медичної допомоги хворим на туберкульоз в умовах реформування галузі охорони здоров’я в Полтавській області згідно з Законом України «Про протидію захворювання на туберкульоз».

2. Про стан виконання в області Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року у частині попередження дитячої бездоглядності, безпритульності та розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

З нагоди Дня місцевого самоврядування заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Микійчук привітав кращих держслужбовців, подякував усім за плідну працю й значний внесок у розвиток України, побажав здоров’я, добробуту в родинах. У ході урочистої частини Юрію Миколайовичу вручили Почесну грамоту Полтавської ОДА.

 

За матеріалами сайту http://np.pl.ua