УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

8.12.2014, 13:49

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме вони покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

Напередодні Дня місцевого самоврядування в малій залі Палацу культури і творчості відбулися урочисті заходи з нагоди свята. До присутніх з вітальним словом звернувся міський голова Сергій Андрійович Супрун: «Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, адже це – найбільш необхідна і наближена до людей владна структура, яка об’єднує тих, кому громада довіряє свою долю і з якою пов’язує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів. Нам з вами необхідно щодня приймати виважені рішення та робити відповідальні кроки, від яких залежить благополуччя та життєдіяльність міста над Дніпром. Наше завдання разом зробити Комсомольськ красивим і багатим, комфортним для проживання. Ваша активна громадська позиція, компетентність, високий професіоналізм, відповідальність є гідним внеском у розбудову нашого міста та держави». Сергій Андрійович висловив слова вдячності за відповідальну, нелегку, не завжди вдячну й зовні непомітну працю. Щиро побажав усім, хто працює на благо територіальної громади, міцного здоров’я, достатку, благополуччя, невичерпної енергії, родинного затишку та здійснення всіх ваших життєвих мрій і сподівань.

Бурхливими оплесками учасники урочистого свята привітали Сергія Андрійовича Супруна з отриманням Почесної грамоти Кабінету Міністрів України за високий професіоналізм та з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування, а також Юрія Миколайовича Муху із врученням йому Почесної грамоти Полтавської обласної державної адміністрації.

З нагоди Дня місцевого самоврядування С.А.Супрун вручив Подяки за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, ініціативність, цілеспрямованість, сприяння розвитку територіальної громади м. Комсомольська працівникам органів місцевого самоврядування.

Привітати зі святом завітали голова профспілки ВАТ «Полтавський ГЗК» Сергій Олександрович Афонін, голова громадської ради Дмитро Вікторович Вінівітін, директор КП «ДСОЦ «Горизонт» Наталія Вікторівна Мартинович, директор приватного підприємства «Фламінго-текстиль» Світлана Іванівна Завалій, член ГО «Центр муніципального розвитку», учасник Програми реабілітації дітей-інвалідів м.Комсомольська Галина Петрівна Борщер, представник старшого покоління територіальної громади міста Лілія Андріївна Дульнєва.

До привітань долучилися й художні колективи Палацу культури і творчості.